7 Ekim 2016 Gelin Evi Haftanın Birincisi Kim Oldu Kim Kazandı


Gelin Evi 7 Ekim Cuma gününe geldiğimizde en heyecanlı gün olacağı su götürmez bir gerçek haftanın geri kalanında dört gelinimiz misafirlerini en iyi şekilde ağırlayarak en yüksek puanı almak için mücadele ettiler son güne geldiğimizde ev sahibimizin göstereceği performans çok önemli olacak.

Haftanın Final gününde ev sahibimiz Dilara Ağdoğan olurken kendisi 27 yaşında Müşteri Temsilciliği yapıyor 10 aylık bir evliliği var Aslen gelinevi-dilara-kagithane-cumaTuncelili eşi ile aynı memleketten misafirlerini İstanbul Kağıthanede bulunan evinde ağırlayan ev sahibimiz misafirlerine kendi gelenek ve göreneklerini tanıtarak yarışmada ipi göğüsleyeceğine inanıyor.

Gelin Evinde ekim ayının ilk haftasına bugüne kadar kim kaç puan almış bakalım Pazartesi Ayşegül Hanım 24 Salı Handan Hanım 26 Çarşamba Sema Hanım 28  Perşembe Selma Hanım  19 puan almıştı Bugünkü final öncesinde puanlama tablosuna baktığımızda en yüksek puanı Handan Hanım  Almıştı. Haftanın son gününde Dilara Hanım Handan Hanımdan daha yüksek puan alarak yarışmayı kazanması için 28 puan veya daha yüksek alması gerekiyor.


Dilara Göktepe Günü Kaç Puan Alarak Kapattı

Program Sonunda ise Dilara Hanıma Handan    Sema   Ayşegül  Selma  puan verdi Böylelikle  puanla 30 günü kapattı.

Gelin Evi Haftanın Kazananı ise Dilara Hanım Oldu
Gelin Evi 7 Ekim , Gelin Evi 7 Ekim 2016, Gelin Evi 07.10.2016, Gelin Evi Haftanın Finali, Gelin Evi Son Bölüm

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın