9 Eylül 2016 Gelin Evi Haftanın Birincisi Kim Oldu Kim Kazandı


gülsüm yorulmazGelin Evi 9 Eylül Cuma Günü Altınların sahibi belli oluyor gelinlerimiz marifetlerini düğün görüntüleri fotoğraf albümlerinin göstermesinin ardından bugünkü haftanın finalinde birinci bugün belli oldu bu hafta gelin adaylarımızın yüksek puanlar alması bugün öncesinde heyecanın artmasına neden oldu öncesinde ise yaşananları sizlerle paylaşıyoruz.

Haftanın Final gününde ev sahibimiz Gülsüm Yorulmaz Koca 22 Yaşında İstanbul Büyükçekmece’de yaşıyor 1 aylık evli Öğretmenlik yapıyor aslen trabzonlu evinin güzel ve uyumlu olduğunu düşündüğü için yarışmaya katılma kararı almış.

Gelin Evinde bugüne kadar kim kaç puan almış bakalım Pazartesi Duygu Hanım 26 Salı Duygu Hanım 23 Çarşamba Gülşen Hanım  27 Perşembe Ansu Hanım 20 puan almıştı Bugünkü final öncesinde puanlama tablosuna baktığımızda en yüksek  puanı Gülşen Hanım Almıştı. Haftanın son gününde Gülsüm Hanım Gülşen Hanımdan daha yüksek puan alarak yarışmayı kazanması için 27 puan veya daha yüksek alması gerekiyor.

gelineviGülsüm Hanım Günü Kaç Puan Alarak Kapattı

Program Sonunda ise Gülsüm  Hanıma  Duygu  Duygu Gülşen Ansu puan verdi  Böylelikle 27  puanla günü kapattı.

Gelin Evi Haftanın Kazananı ise  Gülşen ve Gülsüm Hanım  Oldu
Gelin Evi 9 Eylül , Gelin Evi 09 Eylül 2016 izle, Gelin Evi 09.09.2016, Gelin Evi Haftanın Finali, Gelin Evi Son Bölüm izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın