Adını Sen Koy 15 Mayıs Özeti Pazartesi 171.Bölüm Hakkında Tüyolar


Adını Sen Koy 15 mayıs pazartesi 171.Bölümde Ömer Şirketi ile ilgilenmeye başlamıştır.Öyle ki işlerin sürekli son adıma gelindiği sırada iptal olmasından dolayı birilerinin kendisi ile uğraştığının farkındadır.Bununda şirket içerisinde yani yakınında biri olduğuna emin olan Ömer şirkette ki casusun Alev olduğundan artık emindir.Fakat Ömer Alev’in böyle bir şey yapmasına anlam veremez.Ailesini kötü duruma düşürebilecek kadar öfke duymasında ki sebebin ne olduğunu bir türlü anlayamaz.

Ömer artık Alev’in yanında olmasını istemez ve onu uzaklaştırmak için elinden geleni yapmaya çalışır ancak bunun kolay olmadığını da bilmektedir.Daha sonrasında ise Alev’in birden yurt dışına çıkmak istemesini fırsat bilen Ömer hiç sorgulamadan Alev’i yurt dışına göndermek için hazırlıklarına başlar.Ancak şöyle bir sorun vardır, Müzeyyen hanım Alev’in yurt dışına çıkmasını istemez.

Alev sürekli destekcisi olan Müzeyyen hanımı bildiğinden dolayı onunla konuşarak Zehra’nın Ömer ile konuştuğunu ve Ömer’in bu yüzden kendisini sürekli uzaklaştırmaya çalıştığını hatta yurt dışına hemen göndermek istediği söyler.Alev’in bu sözlerini duyan Müzeyyen hanım ise artık Zehra’ya karşı daha fazla kin beslemektedir.Bakalım Müzeyyen hanım ile Zehra arasınd neler olacak ? Alev yurt dışına gidecek mi ? Ömer Müzeyyen hanım ile Zehra arasında ne yapacak ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın