Altınsoylar Emin Kimdir Gerçek Adı Nedir


altinsoylar-emin-kimdir-gercek-adi-neKanal D izlerken yüzünüzde bir tebessüm oluşturacak yeni dizisi ekranlara geliyor Altınsoylar dizisinde Emin karakterini canlandıran Görkem Şarkan bu projede yer alarak sevenlerinin uzun süren hasretine son vermiş oldu . Görkem Şarkan Twitter Facebook İnstagram gibi sosyal medya hesaplarında bu yönde beğenileri belirten mesajlar yer almaktadır.

Altınsoylar dizisinde Emin Karakterini sizlere tanıtalım senaristlerimizin kalem aldığı karakter analizi şu şekilde olmuştur Altınsoyların üç numarası. Kendi seçmediği bir hayatın, kalbi kırık kahramanı. Yıllar önce büyük aşık olmuş, aşık olduğu kadınla evlenmek istemiş, ancak Muhiddin Bey kıyametleri koparınca babasına resti çekip evi terk etmiştir. Mirastan zırnık alamayacağını duyan sevgili de Emin’i terk edip gitmiştir. O gün bugündür unutmak için içen, hayata isyan eden, kaybedenler kulübünün daimi üyesidir. Başı bağlanırsa akıllanır, öteki kızı unutur diye Kayseri’den masum bir köy kızıyla evlendirilmiştir. Karısı Ümmü’yle aynı evde iki yabancı gibidirler. Acısından kaçmak isterken, daha büyük acılara yelken açan içli bir adamdır Emin.

Yaz sezonu geride bıraktığımız bu günlerde ekran başındakileri birbirinden yeni diziler programlar bekliyor geçtiğimiz sezondan bu sezona varlığını koruyan bir çok dizi olduğu gibi reyting listesinde istediği sonucu alamayıp final yapan diziler oldu. Kanal D bu sezona dizilerini yavaş yavaş ekranlara sürüyor pazartesi günleri Babam ve Ailesini sunacak olan kanalımız başka bir güne ise Altınsoylar dizisini sürerek eski ve yeni diziler arasında bir sirkülasyon yapmayı planlıyor. Gelelim dizimize her şey aslında bir yanlış anlama neticesinde başlıyor bu yanlış anlama bir yandan komik olaylara neden olurken esas torun olan kişinin geçmişteki yaşananlardan sorumlu tuttuğu altınsoylar ailesinden intikam almak için elinden gelenin fazlasını yapmaya kararlıdır.  Aile içerisindeki bireyleri bir arada tutmak isteyen Muhiddin bey eşi çocuklarının evlilik kararlarını bile kendilerine bırakmamışlar onlar için en iyisi olduğuna inandıkları kişiler ile evlenmesini istemiştir bu istekleri mutsuzluklara yol açmış olsada sonradan yaşananları düzeltmeye çalışıp aile bireylerin mutluluğu için çabalarını sürdürmeye devam etmektedir.  Medyapusulasi.com ailesi olarak Altınsoylar dizisinin ekran ömrünün uzun olmasını diliyoruz.

Oyuncumuzun biyografisini sizlere sunarken bu oyuncumuz hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

19 Mayıs 1985’te İstanbul’da doğdu. Ortaöğretimini Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamlayarak 2003 yılında Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümüne girdi. Buradaki eğitimin i 4. yılında terketti. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümüne kabul edildi. Buradan 2013 yılında mezun oldu.
On iki yaşından yirmi yaşına kadar caz gitar ve kompozisyon dersleri aldı. Birçok projede enstrumanist olarak bulundu. 2009 yılında çıkan Bora Küçükyılmaz’ın ‘Yalnızlık Adam Olmuş’ albümünde aranjör, besteci ve enstrumanist olarak yer aldı. Aynı zamanda bestecisi de olduğu albümün çıkış parçası olan ‘’Yağmur’’un klip yönetmenliğini üstlendi. 2008 yılında İstanbul Üniverstesi Devlet Konservatuvarı bitirme oyunu olan’’ Küheylan’’ için bestelediği özgün oyun müziği ile AFL Üniversiteler arası Tiyatro Festivalinde en iyi oyun müzik ödülüne değer görüldü.
2010 yılında kendi tiyatro grubu Serbest Bölge’yi kurdu. Kendi yazıp yönettiği ve rol aldığı ‘’Çatı’’ oyunuyla 16. Sadri Alışık Tiyatro Ödülleri’nde ‘yardımcı rolde yılın en başarılı erkek oyuncusu ödülü’ne aday gösterildi. 2011 yılında yine kendisinin yazıp yönettiği ve rol aldığı “Yok Oğlum Biz Evdeyiz’’ oyunuyla Tobav Başarı ödülleri kapsamında ‘yılın oyunu’ ve ‘yılın genç yönetmeni’ dallarında aday gösterildi ve ‘yılın oyun yazarı ödülü’ne değer görüldü. Ayrıca Tiyatro Tiyatro Dergisi 2012 ödülleri kapsamında ‘yılın oyun yazarı ödülü’ne aday gösterildi.
2011 yılında TMC Film Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Bizim Yenge’ dizisinde Ersun karakterini canlandırdı. Eylül – Nisan 2012 arası TRT Okul kanalında ‘Sinefil’ isimli sinema kültürü programının sunuculuğunu yaptı.
Haziran 2013’te kendi yazıp yönettiği, yapımcılığını AC Film’in üstlendiği, baş rollerini Zerrin Sümer ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı ilk uzun metraj filmi Nergis Hanım’ın çekimlerini tamamladı.
ALTINSOYLAR DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın