Altınsoylar Hamit Kimdir Gerçek Adı Nedir


altinsoylar-hamit-kimdir-gercek-adi-neKanal D izlerken yüzünüzde bir tebessüm oluşturacak yeni dizisi ekranlara geliyor Altınsoylar dizisinde Hamit karakterini canlandıran Bora Koçak bu projede yer alarak sevenlerinin uzun süren hasretine son vermiş oldu . Bora Koçak  Twitter Facebook İnstagram gibi sosyal medya hesaplarında bu yönde beğenileri belirten mesajlar yer almaktadır.

Yaz sezonu geride bıraktığımız bu günlerde ekran başındakileri birbirinden yeni diziler programlar bekliyor geçtiğimiz sezondan bu sezona varlığını koruyan bir çok dizi olduğu gibi reyting listesinde istediği sonucu alamayıp final yapan diziler oldu. Kanal D bu sezona dizilerini yavaş yavaş ekranlara sürüyor pazartesi günleri Babam ve Ailesini sunacak olan kanalımız başka bir güne ise Altınsoylar dizisini sürerek eski ve yeni diziler arasında bir sirkülasyon yapmayı planlıyor. Gelelim dizimize her şey aslında bir yanlış anlama neticesinde başlıyor bu yanlış anlama bir yandan komik olaylara neden olurken esas torun olan kişinin geçmişteki yaşananlardan sorumlu tuttuğu altınsoylar ailesinden intikam almak için elinden gelenin fazlasını yapmaya kararlıdır.  Aile içerisindeki bireyleri bir arada tutmak isteyen Muhiddin bey eşi çocuklarının evlilik kararlarını bile kendilerine bırakmamışlar onlar için en iyisi olduğuna inandıkları kişiler ile evlenmesini istemiştir bu istekleri mutsuzluklara yol açmış olsada sonradan yaşananları düzeltmeye çalışıp aile bireylerin mutluluğu için çabalarını sürdürmeye devam etmektedir.  Medyapusulasi.com ailesi olarak Altınsoylar dizisinin ekran ömrünün uzun olmasını diliyoruz.

Oyuncumuzun biyografisini sizlere sunarken bu oyuncumuz hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Bora Koçak, Kırşehir’de doğdu. 2009-2010 döneminde Sakarya Fırat adlı dizi de Onbaşı Muharrem Pektaş rolünü oynayan Bora Koçak, 2012 yılında ise Osman Sınav yapımı Uzun Hikaye filminde Kara Turan rolünü canlandırdı. Bora Koçak, son olarak 2013 yılında yayınlanmaya başlayan Özgü Namal’ın başrolde oynadığı Merhamet dizisinde Sermet’in adamı Ali rolünü canlandırmaktadır.
ALTINSOYLAR DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın