Altınsoylar Mesut Kimdir Gerçek Adı Nedir


altinsoylar-mesut-kimdir-gercek-adi-neKanal D izlerken yüzünüzde bir tebessüm oluşturacak yeni dizisi ekranlara geliyor Altınsoylar dizisinde Mesut karakterini canlandıran Ünal Yeter bu projede yer alarak sevenlerinin uzun süren hasretine son vermiş oldu . Ünal Yeter  Twitter Facebook İnstagram gibi sosyal medya hesaplarında bu yönde beğenileri belirten mesajlar yer almaktadır.

Altınsoylar dizisinde Mesut Karakterini sizlere tanıtalım senaristlerimizin kalem aldığı karakter analizi şu şekilde olmuştur Muhiddin Bey’in dışarlıklı damadı. Gülsüm’ün her işi yüzüne gözüne bulaştıran aylak kocası. Ailenin servis şoförü. Basiretsiz girişimci. Ayak işleri müdürü. Mesut eğitimsiz, hiçbir işte dikiş tutturamayan, verilen her işi batıran, tembel, gamsız ama şeytan tüyü olan, ağzı devamlı laf yapan, Muhiddin Bey’i çileden çıkaran, zararsız ama başbelası bir tiptir. Hayattaki en büyük başarısı Altınsoylar’ın kızını kapıp yağlı kapıya dayanmak olmuştur. Kız kaçırma meselesi ve dışarlıklı emrivaki damat olması sebebiyle aile içinde itibarı sıfırdır.

.

Yaz sezonu geride bıraktığımız bu günlerde ekran başındakileri birbirinden yeni diziler programlar bekliyor geçtiğimiz sezondan bu sezona varlığını koruyan bir çok dizi olduğu gibi reyting listesinde istediği sonucu alamayıp final yapan diziler oldu. Kanal D bu sezona dizilerini yavaş yavaş ekranlara sürüyor pazartesi günleri Babam ve Ailesini sunacak olan kanalımız başka bir güne ise Altınsoylar dizisini sürerek eski ve yeni diziler arasında bir sirkülasyon yapmayı planlıyor. Gelelim dizimize her şey aslında bir yanlış anlama neticesinde başlıyor bu yanlış anlama bir yandan komik olaylara neden olurken esas torun olan kişinin geçmişteki yaşananlardan sorumlu tuttuğu altınsoylar ailesinden intikam almak için elinden gelenin fazlasını yapmaya kararlıdır.  Aile içerisindeki bireyleri bir arada tutmak isteyen Muhiddin bey eşi çocuklarının evlilik kararlarını bile kendilerine bırakmamışlar onlar için en iyisi olduğuna inandıkları kişiler ile evlenmesini istemiştir bu istekleri mutsuzluklara yol açmış olsada sonradan yaşananları düzeltmeye çalışıp aile bireylerin mutluluğu için çabalarını sürdürmeye devam etmektedir.  Medyapusulasi.com ailesi olarak Altınsoylar dizisinin ekran ömrünün uzun olmasını diliyoruz.

Oyuncumuzun biyografisini sizlere sunarken bu oyuncumuz hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Kiraz ağa tiplemesiyle büyük başarı kazanan Ünal Yeter, 2009 yılında Derdest dizisiyle dizi sektörüne adım attı. Ünal Yeter, Kanal D’de yayınlanan Arkandayız yarışmasını da sunmuştur.

ALTINSOYLAR DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın