Altınsoylar Oğuz Bakır Kimdir Gerçek Adı Nedir


altinsoylar-oguz-bakir-kimdir-gercek-adi-neKanal D izlerken yüzünüzde bir tebessüm oluşturacak yeni dizisi ekranlara geliyor Altınsoylar dizisinde Oğuz karakterini canlandıran Aras Aydın bu projede yer alarak sevenlerinin uzun süren hasretine son vermiş oldu . Aras Aydın  Twitter Facebook İnstagram gibi sosyal medya hesaplarında bu yönde beğenileri belirten mesajlar yer almaktadır.

Altınsoylar dizisinde Oğuz Karakterini sizlere tanıtalım senaristlerimizin kalem aldığı karakter analizi şu şekilde olmuştur Boş evlerin davetsiz misafiri. Yetimhanede büyüyen Oğuz on sekizine gelince kendini kapı önünde bulmuştur. Sudan çıkmış balığa döndüğü gün kendince bir yöntem geliştirmiş ve boş evlere girip yaşamaya başlamıştır. Tabi ev sahibi gelmeden evi terk etmek koşuluyla! Banyoyu, mutfağı, televizyonu, şampuanı, kısaca ihtiyacı olan her şeyi sanki sahibiymiş gibi kullanır. Davetsiz misafirliğin karşılığı evde bozuk olan ne varsa tamir eder, evi temizler, birkaç gün kaldığı evi ev sahibi gelmeden terk eder. Günlerden bir gün kapısında epeyce posta birikmiş boş evlerden birine daha girer, ama girdiği evde hayatının en büyük sürpriziyle karşılaşır.

Yaz sezonu geride bıraktığımız bu günlerde ekran başındakileri birbirinden yeni diziler programlar bekliyor geçtiğimiz sezondan bu sezona varlığını koruyan bir çok dizi olduğu gibi reyting listesinde istediği sonucu alamayıp final yapan diziler oldu. Kanal D bu sezona dizilerini yavaş yavaş ekranlara sürüyor pazartesi günleri Babam ve Ailesini sunacak olan kanalımız başka bir güne ise Altınsoylar dizisini sürerek eski ve yeni diziler arasında bir sirkülasyon yapmayı planlıyor. Gelelim dizimize her şey aslında bir yanlış anlama neticesinde başlıyor bu yanlış anlama bir yandan komik olaylara neden olurken esas torun olan kişinin geçmişteki yaşananlardan sorumlu tuttuğu altınsoylar ailesinden intikam almak için elinden gelenin fazlasını yapmaya kararlıdır.  Aile içerisindeki bireyleri bir arada tutmak isteyen Muhiddin bey eşi çocuklarının evlilik kararlarını bile kendilerine bırakmamışlar onlar için en iyisi olduğuna inandıkları kişiler ile evlenmesini istemiştir bu istekleri mutsuzluklara yol açmış olsada sonradan yaşananları düzeltmeye çalışıp aile bireylerin mutluluğu için çabalarını sürdürmeye devam etmektedir.  Medyapusulasi.com ailesi olarak Altınsoylar dizisinin ekran ömrünün uzun olmasını diliyoruz.

Oyuncumuzun biyografisini sizlere sunarken bu oyuncumuz hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

2 Temmuz 1987 doğumlu olan oyuncumuz İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan yakışıklı oyuncu daha önce Öğretmen Kemal adlı dizide oynamıştır. Başarılı oyuncu şimdilerde ise Fox Tv de yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisinde Emre karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

ALTINSOYLAR DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın