Aşk Kafe 21 Eylül 2016 Neler Yaşandı


guler-nagehan-tartismasiGünün ilk zamanlarında güler ve uğurun ayrılması kafenin en önemli olayı olurken bu ayrılık sonrasında ise Gülerin aytaça baktığını düşünen Negahan ile arasında tartışma yaşandı Uğurun gitmesinden sonra masada diğer adaylarla otururken Nagehan gülerin kaçamak bakışlarla aytaça baktığını söyleyerek gülere o bakışlarını kes diyerek bağırdı bunun üzerine güler ile aralarında haddini bil sen kimsin diyerek bağrışmalar olurken Aytaç yavaş diğerek sesini yükselmesi diğer kızların tepkisini çekti bu durumda kendisinin sessiz olmasını kızların arasına girmemesini tavsiye ettiler. Bu durum üzerine güler alt kafeye inerek kemal doğulu ile son yaşanan olayı konuştu.

ask-kafe-nagehan-aytacAytaç Nagehanı fevri davranış ve sözlerinden dolayı rahatsız olduğunu söylerken özellikle insanların içerisinde kendisine olan tavırlarına dikkat etmesini istemesi üzerine çiftimiz tartışma yaşadı. Aytaç Nagehanın kendisine ön yargılı olduğunu söylemesinden rahatsız olduğunu söylerken Nagehan ise aytaça kendisi ile konuşurken ses tonuna dikkat etmesini söyledi. Bu durumun uzamaması adına aytaç nagehandan özür dilemiş olsada aralarındaki soğuk rüzgarlar dikkat çekiyor. Bakalım çiftimiz aralarında yaşanan bu krizi atlatabileceklermi.

Şeyma talip olarak gelen Tolga 24 yaşında tiyatro oyuncusu solistlik yapıyor koç burcu eğlenceli bir yapısı var en sessiz bir ortama
girsede o ortamın havasını değiştirecek bir yapısı var renkli gözlü bayanlardan hoşlanıyor elinde hediyesi ve gitarı gelen tolga merakla beklerken şeyma aşağı inmeyerek cevabı olumsuz oldu.

ask-kafe-kaan-seyma Gündür şeyma için gelen iki seferdir red cevabı alırken dünkü yayında kendisine süpriz yapmasını istemişti bugünkü yayında kaan şeymayı keman eşliğinde içeri girerek süprizini yaptı.Şeyma Kaanın bu hazırlığını çok sevdi mutlu olduğunu ve beklentisinin üstünde bir süpriz olduğunu dile getirdi. Kaan şeymayı çok sevdiğini bu nedenle bunu hazırladığını beğenmesinden dolayı memnun olduğunu söyledi. Beraber geçen güzel dakikaların ardından şeyma kaana kalp takarak yeni bir ilişkiye doğru yelken açtılar.

Serçin ve Yeşim arasındaki tartışmanın nedeni ise Yeşimin güler için sabah helva kavurup gülere vereceğini söylemiş bunun ardından ise tatlı bir sözle kalbini alacağını dile getirmesine rağmen bu olayı önceden gülere serçinin söylemesi üzerine tartışma büyüyerek alevlendi.

Naza bugün talip olarak gelen erdem 30 yaşında balık burcu daha önce uzun bir süre ilişki yaşamamış esmer bayanlardan hoşlanıyor naz’ın tanıtımlarını izlediğini ve çok beğendiği için ona talip geldi. Aşk kafeye inen naz talibi erdemle konuştuktan sonra kararı daha yakından tanımak için olumlu yanıt vererek eve çıkardı.

aşk kafe 21 eylül perşembe, aşk kafe son bölüm, aşk kafe yaşananlar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın