Aşk Kafe 22 Eylül Perşembe Yaşananlar


Aşk Kafe 22 eylül 2016 perşembe günü ilk damat adayı atınç oldu boğa burcu söz yazarı ve besteci olan atınç hayatının kadını olacak kişinin kendisinin aklını başından almalı ona yeni besteler yaptırmalı diye düşünürken talip olduğu gelin adayımız Serçin oldu. Kendisine gelen ilk adayı olan Atınç’ı tanımak için serçin alt kafeye indi. Boğa burcunun savaşçı ve ısrarlı olmasının yanında kemal doğuluya söylediği çok ısrar etmem kelimesini neden kullandığını serçin’in merakını cezbetti. Görüşmelerinde Atınç şarkısını seslendirdi. Serçin Son karar olarak olumsuz olduğunu belirtti.

Yukarı çıktığında evdeki ahalinin çoğunun fikri serçinin aytaça kalbini vermesi gerektiği yönünde olurken serçin başka adaylara gelebileceğini fakat kendi kriterlerine uygun olmadığını düşündüğü için olumsuz yanıt verdiğini belirtti.

erdemnazozanfarimaErdem Farima Naz Ozan özel görüşme için aşk kafeye indiler erdem ilk geldiğinde eğer talip olduğu naz kabul olmasaydı serçine talip olurdum demesi kız kardeşler tarafından tepki ile karşılanırken erdem bu durumun bi ihtimal olduğunu söylerken naz erdem ve serçin arasında bir şeyler olduğunu düşündüğünü dile getirirken masada buz gibi bir hava oluşurken. Erdem eğer kafasında serçin olsa idi direk onu seçerdim derken farima erdemin gönül bu esmerede konar sarışınada konar diye bir cümle kurduğunu söylemesi gerginlik yaşanmasına neden olurken. Naz ablasının talibinin bir başkasına bakmasını kabul etmeyeceğini dile getirirken eğer böyle bir şey olursa ablasının kararını almadan kalbi kendisinin sökeceğini belirtti.

Güler ve Nagehan arasında dün başlayan gerilim devam ederken bugünkü yayında güler nagehana ben istesem aytaçı elinden alırım demesi şok etkisi yaratırken aytaç bu duruma tepki gösterdi. Diğer kızlarda bu duruma dahil olurken gülerin bakışının nagehanın düşündüğü gibi bir durum olmadığını aynı evde oldukları için ister istemez bir bakışma olacağını ama bunu duygusal bir yakınlaşma olarak algılanmaması gerekirken. Güler benim üstümden prim yapmayın diyerek sesini yükseltti.

Resul Yeşime talip olarak geldi 25 yaşında oyunculuk ve senaristlik yapıyor balık burcu çikolata tadında aşk diyerek yeşimin ismini belirtmesine rağmen yeşim aşağıya inmeyerek talibini kabul etmedi.

Atıl 24 yaşında satış müdürü akrep burcu Güler için aşk kafenin kapısını çaldı gülerin kriterlerine uyduğunu düşündüğü ve mutlu bir beraberlik için doğru bir insan olduğunu düşündüğünü ve aşağıya ineceğini tahmin ettiğini belirtti. Heyecanlı bir bekleyiş sonunda güler yeni talibine bir şans vererek aşağı inerek daha yakından tanıma kararı aldı. Atıl Güler çiftimiz kısa bir görüşme yaptı ve gülerin red cevabı aldı.

Farimaya talip gelen Ali 31 yaşında ırak kerküklü satış sorumlusu zekaya önem veriyor esmer ve ceylan gözlü diye nitelendirdiği gözlerden hoşlanıyor bu nedenle farimaya talip olduğunu belirtmiş farima aşağıya inerek kendisine olumsuz cevap verdi. Ozan ise farimanın red cevabı vereceğini tahmin ettiğini bu duruma şaşırmadığını söyledi.

Aytaçın erkekler ile arasında sohbet ederken güler olayında kahveyi istediğim zaman alırım cümlesini gülere bir gönderme olarak yaptığını belirtirken kızlar evinde ise nagehan bu açıklamaya çok bozularak aytaç için gözyaşı döktü. Aytaç yukarı çıktığı zaman Nagehan ile kısa süreli tartışma yaşadı güler ise bu yaşananları izlediğinde haz aldığını belirtti.

Yeşimin talibi Orçun 35 yaşında müteahhitlik yapıyor istanbul’da ikamet eden yeni damat adayımız yengeç burcuna mensup spor yapmayı seven biri yapısı var yeşimin tanıtımını gördükten sonra etkilendiğini mutlu bir ilişkiye adım atmak için yeşime talip oldu yeşim aşağı inerek kendisi ile görüştükten sonra cevabı olumlu olarak üst kata çıkmasını sağladı.

aşk kafe 22 eylül perşembe, aşk kafe 22.09.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın