Aşk Laftan Anlamaz Aslı Kimdir


OZCAN_TEKDEMIR_jpg8Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Aslı Karakterini canlandıran deneyimli oyuncu Özcan Tekdemir dizideki karakteri hakkında bilgi önümüzdeki günlerde eklenecektir.

Mayıs Ayının gelmesi ile birlikte televizyon kanalları sezon finalleri yapan dizilerin yerine yeni yayınlarını ortaya koyarak hem yaz sezonunda kendilerine yer açmak hemde yeni sezon öncesi tutacak dizileri şimdiden belirleme işine giriyorlar. Rekabetin bol olduğu televizyon dünyasında izleyici tarafından tutulan bir yapımı kendi bünyelerinde tutmak için büyük bir çabanın yanında maliyeti karşılayan televizyon kanallarının işi oldukça zor görünmekte bakalım yaz sezonunda hangi diziler yeni sezona geçmeyi başaracaklar. Aşk Laftan Anlamaz dizisi komedi ve gençlik dizisi olarak yayına başlarken diğer tv kanallarında bu türde yer alan dizilere ağırlık vereceği ön görülmektedir.

1987 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramatik Yazarlık bölümü, Kadir Has Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü Yüksek Lisans eğitimi almıştır. Kara Para Aşk dizisinde avukat Şebnem karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Merhamet ve Hatırla Gönül dizilerinde de rol bulmuştur.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın