Aşk Laftan Anlamaz Nejat Kimdir Gerçek Adı Nedir


ask laftan anlamaz  nejatAşk Laftan Anlamaz dizisinde Nejat Karakterini canlandıran deneyimli oyuncu Cem Emüler biyografisini yazımızda bulabilirsiniz.

Mayıs Ayının gelmesi ile birlikte televizyon kanalları sezon finalleri yapan dizilerin yerine yeni yayınlarını ortaya koyarak hem yaz sezonunda kendilerine yer açmak hemde yeni sezon öncesi tutacak dizileri şimdiden belirleme işine giriyorlar. Rekabetin bol olduğu televizyon dünyasında izleyici tarafından tutulan bir yapımı kendi bünyelerinde tutmak için büyük bir çabanın yanında maliyeti karşılayan televizyon kanallarının işi oldukça zor görünmekte bakalım yaz sezonunda hangi diziler yeni sezona geçmeyi başaracaklar. Aşk Laftan Anlamaz dizisi komedi ve gençlik dizisi olarak yayına başlarken diğer tv kanallarında bu türde yer alan dizilere ağırlık vereceği ön görülmektedir.

19 Nisan 1962 Ankara doğumludur. 46 yaşında olan oyuncu Koç burcudur Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı bölümü mezun olan Cem Emüler Ali Sabuncugil menajerlik oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Ayrıca Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncu ve yönetmenliği yapmıştır.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 7 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın