Aşk Laftan Anlamaz Tuval Kimdir


ask laftan anlamaz tuvalAşk Laftan Anlamaz dizisinde Tuval Karakterini canlandıran deneyimli oyuncu Demet Gül dizideki karakteri hakkında bilgi önümüzdeki günlerde eklenecektir.

Mayıs Ayının gelmesi ile birlikte televizyon kanalları sezon finalleri yapan dizilerin yerine yeni yayınlarını ortaya koyarak hem yaz sezonunda kendilerine yer açmak hemde yeni sezon öncesi tutacak dizileri şimdiden belirleme işine giriyorlar. Rekabetin bol olduğu televizyon dünyasında izleyici tarafından tutulan bir yapımı kendi bünyelerinde tutmak için büyük bir çabanın yanında maliyeti karşılayan televizyon kanallarının işi oldukça zor görünmekte bakalım yaz sezonunda hangi diziler yeni sezona geçmeyi başaracaklar. Aşk Laftan Anlamaz dizisi komedi ve gençlik dizisi olarak yayına başlarken diğer tv kanallarında bu türde yer alan dizilere ağırlık vereceği ön görülmektedir.

Demet Gül 1982 yılında Almanya da doğdu..Kendisini 2011 yılında Almanya’ya Hoş Geldiniz filmi ile tanıdık.2014 yılının yaz ayında Kanal D ekranlarında yayına giren “Ulan İstanbul” dizisinde “Maşuka”karakteri ile tanımaya başladık.Demet Gül Falckenberg Schule München Sahne Sanatları Performans Bölümünü bitirdi.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın