Babam ve Ailesi Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu


babam ve ailesiKanal D yönetiminin yeni sezon için sağlam yapımlarla akşamları dizi izlemek isteyenlerin ilk tercihi olmak istediğini bu sene yayınlanacak dizilerinin kadrolarına baktığımız zaman anlıyoruz yaz döneminde tatlı intikam ile hafta sonlarında birinciliği ele geçirirken geçtiğimiz hafta yayınlanmaya başlayan Bodrum Masalı ile başarılı bir giriş yaptı eylül veya ekim ayında Vatanım Sensin dizisinide yayına sokacak kanal yönetimi geçtiğimiz sezondan devam kararı aldığı Hayat şarkısı Arka Sokaklar Poyraz Karayel gibi güçlü yapımları ile haftanın 6-7 günü birinci olmak gibi bir hedefi var rakiplerinin güçlü olduğunu düşündüğümüz bu sektörde bakalım hangi kanal yeni sezonu kapatırken ipi göğüsleyecek gündüz kuşağında kısmetse olur ile reyting konusunda istediğini elde edeceğine inanan Kanal D akşamları ise sizlere yukarıda bahsettiğimiz yapımlarla gövde gösterisi yapacak. Ekranlardan uzun süredir uzak duran Bülent İnal ve Ayça Bingöl dram yüklü temasıyla ön plana çıkan Babam ve Ailesi dizisi ile tekrardan evlerimize konuk olacaklar.

Babam ve Ailesi Dizisi Konusu; Kemal istanbulda yaşayan varlıklı bir iş adamıdır dışarıdan bakıldığında normal bir hayatı gayet başarılı bir iş hayatı mutlu bir ailesi olan birisidir bu durum dışarıdan göründüğü kadar istanbuldaki ailesinin her bireyi tarafındanda bu şekilde bilinmektedir. Fakat işin iç yüzüne baktığımızda kimsenin bilmediği herkesten gizli başka bir ailesi vardır yıllar önceki ilk aşkı nilgün’den ailesinin çevirdiği entrikayla ayrılmak zorunda kalmıştır fakat Nilgün ile birlikte olduğu dönemde ikiz çocukları olduğunu öğrendiğinde onlarada sahip çıkmıştır. Artık iki ailenin sorumluğu vardır iki sevdiği kadın ve ikisinden olan çocukları vardır yaşanan bir olay sonrasında bu iki aile birbirinden haber olmuştur evlatları da başka bir şehirde kardeşleri olduğunu öğrenmiştir. Artık kemal hem ilk aşkına sahip çıkmak hemde çocukları arasındaki kardeşlik bağını kurarak onlar arasındaki nefret duygusunu yok etmeye çalışacaktır.

Babam ve Ailesi Oyuncu Kadrosu; Bülent İnal (Kemal), Ayça Bingöl (Nilgün), Ceyda Düvenci (Suzan), Caner Şahin ( Kadir) , Sera Kutlubey (Hasret), Sercan Badur (Mert) , Doğa Zeynep Doğuşlu (Çiçek)

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

babam ve ailesi dizisi konusu, babam ve ailesi anlat dizisi oyuncuları, babam ve ailesi anlat oyuncu kadrosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın