Babam ve Ailesi Kadir Kimdir Gerçek Adı Nedir


babam ve ailesi kadir kimdirKanal D ekranlarında yayınlamaya başlayacak olan Babam ve Ailesi dizisinde Kadir karakterini başarıyla canlandıran Caner Şahin yeni dizisinde göstereceği performans ile geniş olan hayran kitlesini biraz daha genişleteceğini umut ediyoruz. Kanal D yönetiminin yeni sezonda yayına sokacağı diziler arasında amiral yapımlardan birinin olduğunu çok rahat belirtebiliriz.

Zengin bir adamının herkesten gizlediği bir sırrı vardır bu sır iki farklı şehirde iki eşi ve onlardan olan çocukları vardır bu durum senelerce devam etmiş fakat hiç bir sır sonsuza kadar sürmeyeceği gibi bu sırrıda çocuğunun geçirdiği bir kaza sonrasında açığa çıkacaktır.  Kemal için zor bir dönem başlamıştır istanbuldaki eşi kemalin geçmişinden günümüze gelen sırrı öğrendiği zaman çok büyük bir yıkım yaşamıştır ve artık diğer ailenin başına gelebilecek olumsuzlukların sorumlusu olma adına onları cezalandırmak istemektedir kemal iki aileyide dağılmadan sürdürme taraftarıdır ama bu nasıl olacaktır tüm bunlar yetmiyor gibi iki farklı kentde olan kardeşler birbirinden nedret ediyor yaşadıklarından birbirilerini sorumlu tutuyorlardı kemal kardeşlerin arasındaki bu sorunu çözüp kardeşlik bağını kuvvetlendirmek için uğraş verecektir.

 Babam ve Ailesi dizisinde senaristlerin Kadir karakterini bizlere tanıtmasını sizlere aktarıyoruz Kemal ve Nilgün’ün oğlu. Kemal’in tüm gayretlerine karşın Kadir’in çocukluğu ve ilk gençliği baba yoksunluğu ile geçer. Öyle bir yoksunluktur ki bu, Kadir’i bitmeyen bir öfke, hırs ve saldırganlıkla doldurur. Onun babasına Mert İpekçi sahip çıkmış, onun hayatını Mert İpekçi yaşamıştır. Kadir, Mert’in ondan çaldığına inandığı her şeyi geri almaya, bunun için sonuna dek mücadele etmeye kararlıdır..  Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasının yaşanmasını beklediğimiz Babam ve Ailesi dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Caner Şahin 1992 yılında dünyaya geldi. Lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. Eğitimine devam ederken bir yandan da arkadaşları ile beraber Tiyatro Lahza’yı kurdu. Caner Şahin Tiyatro Lahza’da oyunculuk dışında yönetmenlik de yapmaktadır.

Caner Şahin ekran önüne daha önce hiç çıkmamıştır, Babam ve Ailesi onun ekran önünde ilk oyunculuk deneyimidir.

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın