Babam ve Ailesi Mert Kimdir Gerçek Adı Nedir


babam ve ailesi mert kimdirKanal D ekranlarında yayınlamaya başlayacak olan Babam ve Ailesi dizisinde Mert karakterini başarıyla canlandıran Sercan Badur yeni dizisinde göstereceği performans ile geniş olan hayran kitlesini biraz daha genişleteceğini umut ediyoruz. Kanal D yönetiminin yeni sezonda yayına sokacağı diziler arasında amiral yapımlardan birinin olduğunu çok rahat belirtebiliriz.

Zengin bir adamının herkesten gizlediği bir sırrı vardır bu sır iki farklı şehirde iki eşi ve onlardan olan çocukları vardır bu durum senelerce devam etmiş fakat hiç bir sır sonsuza kadar sürmeyeceği gibi bu sırrıda çocuğunun geçirdiği bir kaza sonrasında açığa çıkacaktır.  Kemal için zor bir dönem başlamıştır istanbuldaki eşi kemalin geçmişinden günümüze gelen sırrı öğrendiği zaman çok büyük bir yıkım yaşamıştır ve artık diğer ailenin başına gelebilecek olumsuzlukların sorumlusu olma adına onları cezalandırmak istemektedir kemal iki aileyide dağılmadan sürdürme taraftarıdır ama bu nasıl olacaktır tüm bunlar yetmiyor gibi iki farklı kentde olan kardeşler birbirinden nedret ediyor yaşadıklarından birbirilerini sorumlu tutuyorlardı kemal kardeşlerin arasındaki bu sorunu çözüp kardeşlik bağını kuvvetlendirmek için uğraş verecektir.

 Babam ve Ailesi dizisinde senaristlerin Mert karakterini bizlere tanıtmasını sizlere aktarıyoruz Kemal ve Suzan’ın oğlu. Tek bir sıkıntılı gün görmeden rahat ve mutlu bir hayat süren, yakışıklı bir genç. Parlak bir kariyerin, Ece ile evlenmenin hayallerini kurarken yaşadığı bir olayla dünyası başına yıkılır. Hayatı boyunca kendisinden sakladığı gerçek yüzünden Kemal’e, babasını elinden aldığı için de Kadir’e büyük bir öfke duyar. Bir yandan da artık kendini sorumlu hissettiği kız kardeşine ve annesine sahip çıkmaya çalışır..  Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasının yaşanmasını beklediğimiz Babam ve Ailesi dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Sercan Badur doğum tarihi 30 Ekim 1990’dır. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu bu ilde yaşam sürmeye devam ediyor. 1.75 boyunda ve 70 kilo ağırlığında olan Sercan Badur Mimar Sinan Üniversitesinin k onservatuar bölümünde eğitim almaya devam etmektedir. Şu anda Güllerin Savaşı dizisinde rol alan oyuncu seyirci karşısına ilk kez karanlıktakiler adlı projede rol alarak çıkmıştır.

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın