Bana Sevmeyi Anlat Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu


bana sevmeyi anlatFox Tv ekranlarında 26 Ağustos cuma günü akşamı izleyicilerine ilk bölümü ile merhaba diyecek olan Bana Sevmeyi Anlat dizisi diğer kanalların ağır toplarını eylül ayında yayına hazırlamaya başlarken Fox tv yönetimi eylül ayına girmeden yeni dizilerini yayına sürerek bu yapımlar için 2-3 haftalık bir ekstra kredi sağlama amacını taşıyor. Geçen sene tutan dizilerin kemikleşmiş bir izleyici potansiyeli olduğunu düşündüğümüz zaman bu kitlenin yeni dizilere şans vermesi için kendi sevdikleri yapımlar başlamadan yayına verme kararı çok doğru bir karar olarak görülüyor.

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi Konusu; Leyla Almanya’da yaşayan güzel bir bayandır yaşadığı yaşam istediği gibi gitmemiştir bebeği ile birlikte hayata tutunma mücadelesi vermekte olan birisidir aşk meşk gibi duygulardan kendisini geri çekmiş yaşamını sadece çocuğunun geleceğini kurmak için uğraşmaktadır. Olayların gidişatı sonunda istanbula gelen leyla burada varlıklı ve güçlü bir iş adamı olan haşmet ile evlenmeye karar verir maddi imkanlar ve ilk intibası bu kararın doğru olduğunu düşünmesine neden olur ve düğün hazırlıkları başlar fakat leyla düğün gününde haşmetin görünmeyen karanlık yüzünün farkına varır ve bu evliliğin hem kendisi hemde çocuğu içi doğru olmadığına karar vererek düğünden kaçar. Alper ise en yakını diye bildikleri insanlar tarafından darbe yemiş aşka dostluğa kapısını kapatmış birisidir hayatta tek tutunduğu nokta işletmekte olduğu restorantıdır burada iş dışında bir yaşamı düşünmemektedir. Fakat leylanın düğününden kaçması ve alperin bulunduğu iş yerine sığınması ile durum bambaşka yerlere doğru gitmektedir. İkili arasında yakınlaşma olacağı kaçınılmaz bir gerçek olsada düğün ortasında terkedilen haşmetin öfkesi bu çiftimizin üzerinde olacaktır. Leylayı tekrar elde etmek için elinden geleni yapacak olan haşmet bu uğurda başarılı olmak için her türlü imkanını kullanmaktan çekinmeyecektir.

Bana Sevmeyi Anlat Oyuncu Kadrosu; Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Mahperi Mertoğlu, Bihter Dinçel, Aslı Orcan, Emir Çubukçu, Cemil Büyükdöğerli, Mine Kılıç, Bahadır Vatanoğlu, Serdar Özer, Gülper Özdemir, İlayda Alişan, Naz Sayıner, Salah Tolga Tuncer, Çisem Çancı, Lavinya Ünlüer

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

bana sevmeyi anlat dizisi konusu, bana sevmeyi anlat dizisi oyuncuları, bana sevmeyi anlat oyuncu kadrosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın