Beni Affet 1063.Bölüm Fragmanı 28 Kasım Pazartesi Özeti


Beni Affet 28 Kasım Pazartesi Neler olacak Onur sonunda Bahar’ı karşısına alır ve elinde yüzükle, ona karşı olan hislerini itiraf eder. Şaşkınlık içerisindeki Bahar’ın tepkisi merak konusudur. Osman ise Onur’un kendisine rest çektiğini görünce Murat’ı yanına çağırır ve herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek bir karar alır.
Hasret, Cüneyt’ten öğrenmesi halinde Feride’yi sarsacak bir şey ister. Hasret’in işlediği suçları ortaya çıkartmak isteyen Cüneyt ise planını devreye sokar. Hasret onu tuzağa çekecek ilk adımı çoktan atmıştır bile. Tatil hazırlığı yapan Feride’nin yaşanan gelişmeler sonucu planları iptal olur. Fırat ise Zühre’den aldığı parayı inkar edince Yıldız’ın kime inanacağı merak konusudur.

Beni-Affet

Cüneyt, Sedat ve Hasret’in ilişkisinin yalan olduğu konusunda diretince Feride ile gerilirler. Her şeyi ortaya çıkartmak isteyen Cüneyt, Hasret’le yüzleşmeye gider. Hasret ise Cüneyt’e onu hayrete düşürecek bir teklifte bulunur. Cüneyt’in eve döndüğünde yanında sürpriz bir konuğu vardır. Yıldız ise Fırat’ın onu iki seçenek arasında bırakmasıyla yaşamında önemli bir eşiğin ucundadır.

beni affet 1063.bölüm fragmanı,beni affet 1063.bölüm özeti, beni affet 28 kasım, beni affet yeni bölüm tüyolar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın