Beni Affet 5 Mayıs Özeti Cuma 1177.Bölüm Neler Yaşanacak


Beni Affet 5 mayıs Cuma günü 1177.Bölümde Cüneyt Feride ile Yaman’ın düğününe gider.Hal böyle olunca Feride’nin aklı bir anda karışmış ancak kendisine hemen gelmiştir.Cüneyt’in düğüne geldiğini gören Yaman ise Feride’nin vazgeçeği korkusunu yaşar ve düğün boyunca tedirgin olur.Ancak Yaman’ın korktuğu gibi olmaz ve Feride ile Yaman resmi olarak evlenmiş olur.

Hal böyle olunca adeta Cüneytin dünyası başına yıkılmıştır, artık Feride ile Yaman resmi olarak evli olduklarından dolayı onunla konuşmaması gerektiğini düşünür.Dİğer taraftan ise Banu Feride ile Cüneyt’in arasında geçen bir konuşmaya şahit olur ve konuştuklarını Melise söyler.Melis ise duydukları ile şaşkınlığını gizleyemez.Öyle ki Melis Feride’yi hiç sevmez hatta nefret ettiğinden dolayı bu duydukları ile onu bitirmeye çalışır.

Feride ile Yaman ise balayına gitmiş ve sadece evliliklerine odaklanmışlardır.Diğer tarafta ise Murtaza iyice çıldırmış bir vaziyettedir.Öyle ki Bahar’ı kaçıran Murtaza’nın asıl amacı Gülüm’ü kendisine vermeleridir.Hal böyle olunca Sevgi perişan olmuştur Bahar’ın kurtulması için elinden geleni yapmaya çalışır.Bakalım Bahar kurtulacak mı ? Gülüm Bahar takası yapılacak mı ? Melis’in hain planı nedir ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 5 Mayıs Özeti Cuma 1177.Bölüm Neler Yaşanacak (1 Yorum)

  1. bence final etsn cuneyt ayri feride ayri bu nasil dizi ey senarist yaman ciksin hani ask bu dizi bOyle Biterse kimse tv de dizi izlemez hayal kirikligi nasil ifade edilir ki sizce ask bumu! Siz olsaniz ne yapardiniz?

Eğlence