Beni Affet 905.Bölüm Fragmanı 3 Şubat Özeti


Beni-AffetHafta içi her gün ekrana gelen diziler arasında kendisini yukarıda tutmayı beceren star tv kanalının başarılı dizisi bugünde izleyenleri ekran başına çekmeyi başarırken izleyenler şimdiden Beni Affet 905. Bölümü 3 Şubat  çarşamba günü neler olacağını merakla beklemeye başlarken dizide baş döndürücü bir trafik şeklinde olaylar hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor Medya Pusulası Ailesi olarak size yarın olacaklar hakkında bilgi verelim

Beni Affet 905.Bölüm 3 Şubat 2016 Özeti 

Kozanlarda, mucize ve büyük sevinç var! Sağlığı ile ilgili hiçbir problemi olmadığını öğrenen Feride, bu mutlu haberi Aziz ve Eylül’le paylaşır. Kozanlar da öğrendikleri bu mucize ile büyük sevinç yaşarlar. Ancak Kozanlar’ın bu sefer tadını kaçıracak başka bir sürpriz daha vardır.

Yusuf’un iyileşmesi için son şansın, Demir’in getireceği bebek olduğunu düşünen Bahar, tüm bunları göz ardı ederek, sadece Demir’in yaptığı oyunları ortaya çıkarmaya çalışan Kemal’e tepkilidir. Kader’in Neriman ile gizli gizli görüştüğünü öğrenen Mahir sinirden deliye döner.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy
Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın