Bodrum Masalı Alara Kimdir Gerçek Adı Nedir


bodrum masalı alaraKanal D  Ekranlarında yayınlanacak olan Bodrum Masalı dizisinde Alara Karakterini Canlandıran Oyuncumuz Serel Yereli’dir

Yaz döneminin beklenen dizilerinden biri olan Bodrum Masalı sevenlerinin uzun süre beklemesinin ardından yayına geliyor gençlik dizisi olarak beğeni karşısına çıkacak olan dizimiz alacağı başarılı sonuçlarla yeni dönemde kanal d ekranlarında olup olmayacağını önümüzdeki bölümlerde alacağı reytingler belirleyici bir etken olacağı yadsınamaz bir gerçek Bodrum Masalı dizisinde Alara Karakterinin tanıtımı şu şekilde olmaktadır Varlıklı bir ailenin kızı. Babasının prensesi. Alara kimi zaman parası, gücü, kimi zaman da sabrı ve aklı ile Ateş’in yanında yer alacak. dizinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Serel Yereli 1995 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Tam adı Buse Serel Yereli’dir. Serel Yereli 4 yaşında şarkı söylemeye başladı. Anaokulunda iken “Serel’in Uzay Gemisi” adını verdiği projesi ile Tübitak’ın düzenlediği Bilim Teknik ve Bilim Çocuk – Buluş Şenliği’ne katıldı ve ödül aldı.

Serel Yereli ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Lisede iken 2012 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Serel Yereli’nin performansına hiçbir jüri üyesi dönmese de o güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

2013 yılında Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne girdi ve eğitim almaya başladı. Oyuncu halen burada eğitimine devam etmektedir.

Bodrum Masalı Serel Yereli’nin ilk oyunculuk deneyimidir.

BODRUM MASALI DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın