Bodrum Masalı Ateş Kimdir Gerçek Adı Nedir


bodrum masalı ateşKanal D  Ekranlarında yayınlanacak olan Bodrum Masalı dizisinde Ateş Karakterini Canlandıran Oyuncumuz Alperen Duymaz’dır

Yaz döneminin beklenen dizilerinden biri olan Bodrum Masalı sevenlerinin uzun süre beklemesinin ardından yayına geliyor gençlik dizisi olarak beğeni karşısına çıkacak olan dizimiz alacağı başarılı sonuçlarla yeni dönemde kanal d ekranlarında olup olmayacağını önümüzdeki bölümlerde alacağı reytingler belirleyici bir etken olacağı yadsınamaz bir gerçek Bodrum Masalı dizisinde Ateş   Karakterinin tanıtımı şu şekilde olmaktadır Adı gibi bir delikanlı, çapkın, kolay sinirlenen, otomobillere meraklı bir yüzücü. Kızlar Ateş’e bayılıyor, o da bunun farkında.. Çevresindeki herkes onu çok çalışkan olarak bilmektedir.. dizinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen eğitimini burada tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarına giren Alperen Duymaz, Tiyatro bölümünde eğitim almış ve buradan mezun olmuştur. Dizi kariyerine ilk olarak Tatlı Küçük Yalancılar ile adım atan Alperen Duymaz, bu dizide Cesur isimli bir karakteri canlandırmıştır.

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Seçkin Özdemir, Selen Şekerci, Sezgi Sena Akay, Hüseyin Avni Danyal, Erkan Can ve Mutlu Güney gibi oyuncuların yer aldığı Acı Aşk dizisinde yeniden kamera karşısına geçen Alperen Duymaz, bu dizide canlandırdığı Ali karakteri ile kısa sürede büyük bir beğeni toplamıştır.

BODRUM MASALI DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın