Bodrum Masalı Cenk Kimdir Gerçek Adı Nedir


bodrum masalı cenkKanal D  Ekranlarında yayınlanacak olan Bodrum Masalı dizisinde Cenk Karakterini Canlandıran Oyuncumuz Bora Cengiz’dir

Yaz döneminin beklenen dizilerinden biri olan Bodrum Masalı sevenlerinin uzun süre beklemesinin ardından yayına geliyor gençlik dizisi olarak beğeni karşısına çıkacak olan dizimiz alacağı başarılı sonuçlarla yeni dönemde kanal d ekranlarında olup olmayacağını önümüzdeki bölümlerde alacağı reytingler belirleyici bir etken olacağı yadsınamaz bir gerçek Bodrum Masalı dizisinde Cenk  Karakterinin tanıtımı şu şekilde olmaktadır Su’nun sevgilisi. Su’yu gerçekten çok seviyor, ona karşı hep çok nazik ve düşünceli, her şeyi yapmaya hazır. Fakat yakışıklı, zengin ve ünlü şarkıcı Gül Derin’in oğlu olduğu için kızlar peşinde.. dizinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

9 Aralık 1990 İstanbul doğumlu 24 yaşındaki genç oyuncu Demet Özdemir ile birlikte oynadığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde tanınmıştır. Özlem İşbilir ve Tayfun Cengiz ebeveynleridir. Genç oyuncu Kavak Yelleri, Bizim Okul, Sana Bir Sır Vereceğim, Yedi Güzel Adam gibi dizilerde rol almıştır.

BODRUM MASALI DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın