Bodrum Masalı Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu


bodrum masalıKanal D ekranlarında önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak olan yaz dizisi bodrum masalı için yayın günü için geri sayım başladı kadrosunda usta oyuncu ve gençlerin olduğu bu yeni dizimizin alacağı reyting durumu merakla bekleniyor

Bodrum Masalı Dizisi Konusu; Evren Ergüven başarılı bir işadamıdır bir çok büyük otelin sahibidir eşi ve iki çocuğu ile mutlu bir yaşantısı var görünmektedir lakin evrenin eşinden gizlediği bir metresi vardır. Evren son işinde bir risk alarak bütün yatırımlarını bir ile bağlamaya karar verir ve aldığı bu kararın yanlışlığı kendisi için ağır bir yıkım olur son işinden dolayı tüm mal varlığını yitirir. Artık eskisi gibi mal varlığı yok ve gıpta ile bakılan lüks yaşantısı sona ermiştir. Yıldız eşinin son durumundan önce hayır işleri yapan birisidir eşinin iflas etmesinden dolayı babasından kendilerine kalan otelin hissedarı olduğu için kendileri açısından tutunabilecek son dal olarak kalınca tüm aile buraya gidecek ve yaşamlarına sıfırdan başlayacaklardır. Bu yeni duruma uyum sağlama konusunda oldukça zorlanan çocuklar ateş ve su alışık oldukları yüksek standart hayatının ardından yeniden ayağa kalkıp rahat yaşamlarının kendileri için anlamlı bir hayat olup olmadığının cevabını yaşayarak öğreneceklerdir. Bodruma yerleşen ailemiz otelin diğer hissedarı Faryalı ile geçmişde yaşananların yüzleşmesini yaşayacakları gibi burasının kendileri için çıkış noktası konusunda yeterli olup olmadığı konusunda emin olamamalarına rağmen hiç yoktan iyidir mantığıda hakim olacak. Daima tek başına kararlar almaya ve bunların uygulanmasına alışkın olan evren için yeni otelde ortak kararlar almak çok zor olacaktır. Bu iki çekişme ortasında ailesinin yeni düzene uyum sağlaması konusunda çabalayan yıldızın vefakar tavrı belirleyici bir kıstas olmaktadır.

Bodrum Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu; Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş), Toprak Sağlam (Gözde), Dilan Çiçek Deniz (Su), Hilmicem İntepe (Kelebek), Serhan Onat (Uzay), Bora Cengiz (Cenk), Kaan Çakır (Cahit), Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Zehra Yılmaz (Rana), Nazlı Kar (Şule), Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Tülin Yazkan (İpek), Tugay Bahşi (Mert)

BODRUM MASALI DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın