Bodrum Masalı Rana Kimdir Gerçek Adı Nedir


bodrum masalı ranaKanal D  Ekranlarında yayınlanacak olan Bodrum Masalı dizisinde Rana Karakterini Canlandıran Oyuncumuz Zehra Yılmaz’dır

Yaz döneminin beklenen dizilerinden biri olan Bodrum Masalı sevenlerinin uzun süre beklemesinin ardından yayına geliyor gençlik dizisi olarak beğeni karşısına çıkacak olan dizimiz alacağı başarılı sonuçlarla yeni dönemde kanal d ekranlarında olup olmayacağını önümüzdeki bölümlerde alacağı reytingler belirleyici bir etken olacağı yadsınamaz bir gerçek Bodrum Masalı dizisinde Rana Karakterinin tanıtımı şu şekilde olmaktadır Alara’nın en yakın arkadaşı, sırdaşı. En büyük zaafı Cenk. Ona olan aşkı yüzünden etrafındakilere kötülük yapmayı, Uzay’ın planlarına alet olmayı bile göze alacak.  dizinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Zehra Yılmaz 1994 yılında dünyaya geldi. Lise eğitiminden sonra Marmara Üniversitesi’ni kazandı ve 2015 yılında buradan mezun oldu.

Zehra Yılmaz ekran önüne ilk kez 2011 yılında yayınlanan Bugün Ne Giysem adlı moda programı ile çıktı ve yarışmacı olarak boy gösterdi.

Üniversiteden mezun olduktan sonra Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almaya başladı.

Zehra Yılmaz şimdilerde Bodrum Masalı dizisinde Rana karakterini canlandırmaktadır. Bodrum Masalı oyuncunun ekran önünde ilk oyunculuk deneyimidir.

BODRUM MASALI DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın