Bodrum Masalı Uzay Kimdir Gerçek Adı Nedir


bodrum masalı uzayKanal D  Ekranlarında yayınlanacak olan Bodrum Masalı dizisinde Uzay Karakterini Canlandıran Oyuncumuz Serhan Onat’dır

Yaz döneminin beklenen dizilerinden biri olan Bodrum Masalı sevenlerinin uzun süre beklemesinin ardından yayına geliyor gençlik dizisi olarak beğeni karşısına çıkacak olan dizimiz alacağı başarılı sonuçlarla yeni dönemde kanal d ekranlarında olup olmayacağını önümüzdeki bölümlerde alacağı reytingler belirleyici bir etken olacağı yadsınamaz bir gerçek Bodrum Masalı dizisinde Uzay Karakterinin tanıtımı şu şekilde olmaktadır Yeni neslin kötülük meşalesi onun elinde. Küçük yaşta anne ve babasını kaybetmiş, üvey babası Gönenç’le büyümüş. Müthiş zeki, esprili ve sivri dilli. Alara’nın aşkı yüzünden Ateş’e düşman. Allah vergisi zekasını Ateş ve Alara’nın kavuşamaması için kullanacak.. dizinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Serhan Onat 1994 doğumlu gezgin, maceraperest, genç bir sanat insanı… Öyle ki genç yaşına rağmen 50’ye yakın ülkeyi görmüş, dünyanın kilit şehirlerini gezmiş. Babasının işi gereği Şangay’dan Vietnam’a, Tel Aviv’den Güney Amerika’ya uzanan geniş bir coğrafya içinde büyümüş. 12 yaşında İzmit’te bir resitalde Tan Sağtürk’ün keşfi olan, tüm lise hayatını ise İstanbul’da dans ederek geçiren Serhan Onat, hala Eskişehir Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde okuyor.

BODRUM MASALI DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın