Bu Şehir Arkandan Gelecek 5 Nisan Neden Yayınlanmıyor


Atv ekranlarında hafta içi her gün çarşamba günü saat 20:00’da yayınlanmakta olan Bu Şehir Arkandan gelecek isimli dizi kanal yönetiminin almış olduğu karara göre 5 nisan çarşamba günü yayınlanmama kararı aldı.İlk etapta akıllara neden yayınlanmıyor ? çekimler yetişmedi mi ? final mi yapacak şeklinde sorular sorulsada işin aslı şöyle;

Bildiğiniz gibi Ziraat Türkiye kupası Atv ekranlarında yayınlandığından dolayı maç günleri yayınlanmakta olan dizi veya programlar maç nedeniyle erteleniyordu.Bu şehir Arkandan Gelecek isimli dizide maç gününe denk geldiğinden dolayı bu hafta yayınlanmama kararı alındı.Bu şehir Arkandan Gelecek yeni bölümü 12 nisan çarşamba günü yeni bölümü ile tekrardan izleyenleri karşısına çıkacaktır.

Fakat şöyle bir durum var dizi zaten reytignlerde sıkıntılı anlar geçiriyor ve üstüne bu hafta Ziraat Türkiye Kupası olmasından doalyı yayınlanmayacağı için izleyici kaybına sebep olabilir veya ters tepki olarak izleyenler yeni bölümde neler olacağını merak ederek reytinglerde ciddi bir artış olabilir.Bunların hepsini 12 nisan çarşamba gününden sonra açıklanacak reyting listesi ile hep birlikte göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın