Cesur Yürek Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu


Show Tv ekranlarında yer alacak yeni başlayacak olan Cesur Yürek dizisi bir mafya vatan sevgisi ve aşk çemberi içerisinde aksiyonun bol olduğu olayların arka planlarını seyirciye izletecek yeni bir deli yürek efsanesinin başlamasına neden olacak bir dizi olacağı yönünde çok güzel emareler veriyor. Dizi içerisinde yer alan oyuncuların özenle seçilmesi ve usta oyuncuların çoğunlukta olması bu diziye verilen önemi gösteriyor. Eylül ayında başlaması beklenen dizimizin yayınlandığı gün içerisinde reyting listesinde üst sıralarda olacağı bekleniyor. Mafya tarzı dizilerinin belli bir kredisi olan günümüzde konusu itibari ile bu beklentiyi karşılayacak olan dizi show tv kanalının amiral dizileri arasında yer alacak gibi gözükmektedir. İçeriği bakımından daha şimdiden merak uyandıran dizimiz sosyal medya üzerinden  adından sıkça bahsedilmekte bir an önce başlaması yönünde dilekler yazılmaktadır.

cesur-yurek

Cesur Yürek Dizisi Konusu;  Ömer İstanbul’da ağırlıklı olarak balıkçılık yapılan bir semt’te yaşamaktadır rutin bir hayatı vardır askere gitme zamanını geldiğinde vatani görevini yerine getirmek için askere gider ve tezkeresini alarak mahallesine döner. Geldiği zaman gittiği zamanki mahalle ile şimdiki mahallesi arasında büyük bir fark vardır. Başta bu durumu anlamasada kendisinin askerde olduğu sırada mahallede yeni bir mafya musallat olmuş balıkçı teknelerini insan kaçakçılığı uyuşturucu ticareti için kullanmaya başlamışlardır bu tekneleri zaman kimi zaman para ile kimi zaman tehdit şantaj veya zorbalıkla el koymuşlardır.  Bu yaşanan duruma karşı çıkan ömerin en yakın arkadaşı Ali Ekber cezaevine düşmesine neden olmuştur.  Ömerin ailesine ait olan tekne balıkçı lokali ve evine bu mafya tarafından el konulmuştur ve mafyanın adamı murat tarafından yapılmıştır.

Ömer bu duruma kayıtsız kalamaz mahallenin kanını emen bu şebekeye karşı mücadele etmeye karar verir kendisine işin hukuki yönünde destek veren idalist bir avukat olan berrin ile kolları sıvarlar fakat karşılarında bulunan mafya yerel değil uluslar arası bağlantısı olan organize bir oluşumdur. Karşılarında çok güçlü düşmanları vardır. Bu süreç içerisinde berrin ve ömer arasında bir yakınlaşma olmasına rağmen kendisine tutkuyla bağlı olan arzudur yaşanan süreç içerisinde ailesine sahip çıkan arzunun babasının yaptıkları ömerin vefa duygusu içerisinde sıkışıp kalmasına neden olmaktadır.  Ömer tüm bunlarla uğraşırken bu yapılanmanın farkında olan devletimiz bunlara karşı bir birim oluşturmuştur ve başlarına komutan olarak Enveri atamışlardır. Ömerin mücadelesini gören enver devletinin yanında bunlara karşı mücadele etmesi için ömeri yanlarına çekerek bu savaşta yanlarında olmasını istemektedir. Heyecan ve aksiyonun yanında aşk temasının eksik olmadığı Cesur Yürek dizisi ile show tv bu kategoride bende varım diyor.

Cesur Yürek Dizisi Oyuncu Kadrosu; Ömer (Onur Tuna), Berrin (Rüveyda Öksüz) ,Tatar (Hüseyin Avni Danyal), Arzu (Sultan Ulutaş)   iskender (Hakan Yufkacıgil), Didem (Olcay Yusufoğlu), Harbi (Rıza Akın), Hamza (İsmail Hakkı Ürün), Enisee (Şebnem Dilligil), Enver (Saydam Yeniay), Nazan (Şebnem Özinal), Mustafa (Mutlu Güney),Nihat (Cem Aksakal), Güler (Yeşim Gül), Murat (Faik Ergin), Remzi (Bora Sivri), Gevaşlı (Şekip Taşpınar), Ali Ekber (Kenan Acar) ,Gürkan (Özcan Varayli), Fuat (Tolga Çiftçi),Ekrem (Erdoğan Ünlü), Levent Levent Çiçek, Recep (Engin Özgör) , Serkan (İbrahim Cem Tek), Seyfi (Emre Ozan) , Rasim (Yaşar Uzel) , Hilal (Fulya Ertan)

CESUR YÜREK DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

cesur yürek dizisi konusu, cesur yürek dizisi oyuncuları, cesur yürek oyuncu kadrosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın