Cesur Yürek Murat Kimdir Gerçek Adı Nedir


cesur yürek murat kimdirShow Tv ekranlarında yer alan aksiyon macera arayanların yeni adresi olan Cesur Yürek dizisinde büyük beğeni toplayan Murat karakterini canlandıran  gerçek adı Faik Ergin olan oyuncumuzun performansı beğeni topladı. Faik Ergin Twitter Facebook İnstagram gibi sosyal medya hesaplarında bu yönde beğenileri belirten mesajlar yer almaktadır.

Sıradan bir adamın kahraman olma sürecinde başından gelenleri izleyeceğimiz dizide heyecan dizisi hiç bir zaman azalmayacak Ömer askere gitmiş ve geri döndüğünde bıraktığı her şeyin değiştiğini görmüştür o kendi halindeki mahalle gitmiş tanımadığı tuhaf adamların olduğu bir yer olmaya başlamış yaşadığı semtdeki insanlardaki bezginlik ve korku halleri tuhafına gitmiştir. Kendisinin olmadığı süreç içerisinde ailesinin evi lokali ve teknelerine sonrada mahalleye musallat olmuş mafya tarafından zorla el konulmuştur sadece kendi ailesi değil balıkçılık yapan kendi halindeki insanları tehdit şantaj zorbalıkla veya para ile kendi işlerinde çalışmaya zorlamışlardır üstelik yapılan işte insan kaçaklığı ile bitmiyor uyuşturucu sevkiyatıda bu tekneler vasıtası ile yapılmaktadır. Kendilerine karşı çıkanları ellerindeki güç ile alt eden bu çetenin arkasında uluslar arası bir güç olduğu için her istediklerini çok rahat yapabilmektedirler. Ömerin en yakın arkadaşı olan Ali Ekber bunlara karşı çıkmış ve bunun neticesinde ceza evine girmiştir. Bu yeni durum karşısında ne yapacağını başta bilmeyen ömer en sonunda bu gidişe son vermek için mücadele etmeye karar verir bu işin kanuni yanını ise avukat olan berrin kendisine en büyük destek olan kişi olacaktır. Ömer artık mücadele başlamıştır kendisinin yalnız olduğunu düşünmektedir fakat devlet yetkileri bu yeni mafyanın yapılanmasının farkına varmış bunlarla mücadele edece yeni bir istihbarat birimi oluşturmuş ve başına enveri getirmiştir. Bir operasyon sırasında ömer ile tanışan bu genç cesur adamın doğru tarafta olduğunu görmüştür ve onunla birlikte mahalleye ve devlete musallat olmuş ihanet şebekesini çökertmek için mücadeleye başlayacaktır. Bu tür tehlikeli olayların ortasında ömer ile berrin arasında bir yakınlaşma başlayacak lakin geçmişten bu yana ömere tutkun olan arzu bu yakınlaşmanın karşısındaki en büyük engellerden birisidir. Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasının yaşanmasını beklediğimiz Cesur Yürek  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Oyuncumuzun biyografisini sizlerle paylaşırken sizlerde gerek canlandırdığı karakter gerekse kendisi hakkında yorumlar yapabilir böylece diğer ziyaretçilerimiz ile iletişim içerisinde olabilirsiniz.

Faik Ergin, 16 Şubat 1978 tarihinde İskenderun’da doğmuştur. Liseyi İskenderun Anadolu Lisesi ve Libya’da İngiliz Kolejinde okudu. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Faik Ergin, 2000 Yılında mankenliğe başladı ve Best Model of Turkey ve Best Model of World yarışmalarına katıldı. Şahika Tekand Studio’sunda oyunculuk eğitimi aldı.

2000 yılında yönetmenliğini Mustafa Altıoklar’ın yaptığı “Fosforlu Cevriye” adlı filmde Özgü Namal, Ali Sunal, Aysel Gürel, Yeşim Salkım ile beraber rol aldı.

2014 yılında yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun yaptığı, Kanal D’de yayınlanan “Küçük Ağa” dizisinde Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Zafer Algöz, Emir Berke Zincidi, Zeki Alasya, Hakan Bilgin, Banu Zorlu, Kenan Ece ile birlikte rol aldı.

2015 yılında “Ayışığı Tarifesi” adlı tiyatro oyununda Şenay Gürler, Deniz Arcak, ile beraber oynadı.

2015 yılında “Aşk Nerede” adlı sinema filminde Ayça Erturan, Eylül Öztürk, Oya Aydoğan, Kadir Çöpdemir ile beraber oynadı.
CESUR YÜREK DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın