Çifte Saadet Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu


Fox Tv ekranlarına 6 şubat 2016 cumartesi günü ilk bölümü gelmeye başlayacak olan Çifte Saadet dizisi oyuncuları kadrosu, konusu ve tanıtım videoları konumuzun devamında.

Çifte Saadet Dizisi Konusu; Birbirlerini çocukluktan seven Perihan ve Metin kadim şehir olan Konya’da yaşayıp daha sonra evlenmek için İstanbula kaçmışlar. İkili zamanla kendilerine bir küçük bakkal dükkanı açıp hayatlarını idame ettirirken bir yanda da dünyalar tatlısı üç çocukları olmuştur. Metinin çocukluk aşkı ve biricik eşi Perihan bir gün sevdiği bir arkadaşının yapılacak olan kına gecesi için evden çıkar ve bindiği otobüsün yaptığı kazadan sonra kendisinden bir türlü haber alınamaz. Metin tam altı yıl boyunca çocukluk aşkı olan karısı Perihan’ın yasını tutar ve gel zaman git zaman tanıştığı bir hanım ile (Hülya) evlenmiştir. İkinci evliliğinden de bir çocuğu olan Metin mutlu mesut yaşarken kaybettiği eşi Perihan da bu süre zarfında bir rehabilitasyon merkezinde yıllarca tedavi görmüştür. Perihan bir gün uyandığı zaman her şeyi hatırlar fakat hafızası sadece kaza geçirdiği günden öncesini kendisine sunmuştur. Aile sıcaklığında bir diziyi kaçırmak istemiyorsanız fox tv de yayınlanacak olan diziyi kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Çifte Saadet Dizisi Oyuncu Kadrosu; Metin Saadet ( Fikret Kuşkan ), Perihan Saadet ( Şebnem Bozoklu ), Hülya Saadet ( Dolunay Soysert ), Gülşen Saadet ( Dila Danışman ), Birsen Saadet ( Nehir Çağla Yaşar ), Mert Saadet ( Alp Akar ), İlker Berk Saadet ( Berkay Doğan ) Hüsniye Almaz ( Bedia Ener ), Tarık Çatık ( Bora Akkaş )

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın