Deli Divane 37.Bölüm Fragmanı 01 Eylül Perşembe Özeti


DeliDivaneKanal 7 ekranlarında Deli Divane 36 Bölümü yayınlanan sevilen dizimizde heyecan fırtınası dinmeden devam ediyor  hindistan dizileri oldukça çok sevilince kanal yönetimi bu senede bu ülkeden dizileri yayınlamaya devam kararı aldı.

Deli Divane 37.Bölümde Neler Olacak

Şirketin başında olan Avni, Alekh’in iyileşmesini hiç istemez. Bu yüzden Sadhana ve Vasundhara’nın arasındaki gizli anlaşmayı bulmak için Vino’yu işe alır. İşsizlikten kurtulan Vino canla başla çalışır. Şirket hesaplarında bir gariplik olduğunu fark eden Vino, bu durumu Avni’ye anlatır. Avni ise açığının ortaya çıkacağından endişe eder ve Vino’ya bağırır. Kendisi yerine Ragini’nin dans festivaline gitmesine çok sinirlenen Dolly, herkese Sadhana’yı kötüler. Bunun üzerine Dolly, Sadhana’nın para için Alekh ile evlendiğini danstaki arkadaşlarına söyler. Ragini, kardeşi hakkında söylenenlere çok üzülür. Praka, kızının büyük bir festivale kabul edilesinden dolayı gururludur. Ranvir annesine Sonia ile evlenmek istediğini açıklar. Sonia’ya güvenmeyen Sadhana, Ranvir’in bu konuda yanlış bir karar verdiğini düşünür.

deli divane 37.bölüm izle, deli divane 37.bölüm özeti, deli divane 37.bölüm fragmanı, deli divane 01 Eylül 2016,deli divane yeni bölüm tüyoları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın