Elif 407.Bölüm Fragmanı 14 Kasım Pazartesi Özeti


Elif 21 Kasım Pazartesi Neler Yaşanacak
Elif’te bu akşam banka hesabında hiç para olmadığını gören Aliye çiftliği kaybetme korkusuyla yüz yüzedir. Melek ise Ümit’in peşine düşer. Peki Melek Ümit’in karıştırdığı işleri öğrenebilecek mi?   Aliye, banka hesabında hiç para olmadığını öğrenince, çiftliği kaybetme korkusuyla fenalaşır. Melek, Aliye’yi çiftliğe götürür. Zeynep’e bir şey belli etmemeye çalışırlar ama Zeynep bir şeylerin ters gittiğini anlamıştır. Melek, banka hesabında hiç para olmadığını öğrenince Ümit’ten iyice şüphelenir ve onunla açık bir şekilde konuşur. Ümit ise kendini savunmak için yeni yalanlar söyler. Melek’in paltosuna gizemli bir kişi tarafından bırakılan hesap döküm belgesi ile Ümit’in verdiği birbirini tutmaz. Melek, Ümit’in oyununu anlayacak ve onun ipliğini pazara çıkarabilecek mi?

elif_yeniKanal 7’nin yediden yetmişe herkese hitap eden dizisi Elif, yeni sezonda da kaldığı yerden devam ediyor. Küçük bir kızın anne ve babasından ayrı geçen günlerini anlatan Elif’te mutlu sona gelinmiştir. Fakat bu sefer olaylar bambaşka seyredecektir. Yıllar sonra kavuşan Kenan ve Melek’in evlenmeye karar vermesinden sonra düğün günü yaşananlar, her şeyi alt üst eder. Kenan ile Melek’in düğünlerinde, Arzu’nun düğünü engellemek için çıkardığı yangın sonucu Kenan ve Tuğçe yaşamını yitirir. Bunun üzerine Emiroğlu çiftliğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Derinden sarsılan aile yaşadıkları büyük kayıpla bambaşka bir yol haritası çizecektir.

‘Kenan’ın vefatı Elif ve Melek’i nasıl etkileyecek? Kenan ve Tuğçe’nin ölümüne sebep olan Arzu bu durumu kabullenebilecek mi? Derinden sarsılan aile şaşalı yaşamlarına devam edebilecek mi? Serdar kızının ölümünden sonra kendini nasıl toparlayacak? Selim Kenan’ın ölümüyle boşalan yeri doldurmayı başaracak mı?’ hepsi ve daha fazlasının ekrana taşınacağı Elif, izleyicilerini ekran başına kilitleyecek.

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de…

elif 407.bölüm fragmanı,elif 407.bölüm özeti, elif 21 kasım, elif yeni bölüm tüyolar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın