En İyi Benim 18 Kasım 2016 Cuma Haftanın Finali Okhan Kimi Seçti


En iyi benim 18 kasım cuma günü haftanın finalinde Okhan kendisine talip olan Zeynep Arya Maral Arzu arasından birisini seçeceği büyük gün geldi çattı kızlar eve  geldikten sonra sofraya oturdular zeynepin kendi gününde perihan hanım ile markette alışveriş yaparken perihan hanımın seçtiği tavuk için tamam diyerek o görmeden değiştirmesi sofranın konusu olurken kızlar bu durumu hatırlatınca perihan hanım bu yaşanan olaya şaşırırken zeynep ise bu yaşanan durumu kendi yemeğine bütün tavuk değil göğüs olduğunu bu nedenle değiştirdiğini ve o anda perihan hanımın kalbini kırmamak için yaptığını söylerken diğer kızlar ise perihan hanıma uygun bir dille söyleyebileceğini arkasından iş çevirmemesi gerektiğini dile getirirken zeynep çok sinirlendi ve diğer üç rakibinin kendisini çok kıskandığını bu nedenle birlikte hareket ettiklerini eğer bu duruma perihan hanım üzüldüyse çok özür dilediğini belirterek kalkarak perihan hanımın elini öperek onun gönlünü almaya çalıştı.

en-iyi-benim-18-kasim-cuma-haftanin-finaliArzunun pazarda kayniş demesi ve hızlı alışveriş yapması fiyatları devamlı sormasını öğrenene perihan yaşanmış bu olaya bozulurken arzu zamanının kısıtlı olduğunu bu nedenle rahatsızlığını söylerken perihan hanım kendisine sadece yardımcı olmak istediğini başka amacı olmadığını belirtti arya ve okhan mutfak görüşmesinde kendisinin kimsenin arkasından iş çevirmeyeceğini direk söyleyeceğini dürüstlükten yana olduğunu kendisinin her şey dilinde olduğunu final anında kendisini seçmesi durumunda fikrini son anda vereceğini okhana söyledi.  Bu görüşme sonunda okhan aryanın kendisine özgüveni yüksek birisi olduğunu böyle bir bayanın daha önce hayatına girmediğini dile getirdi.

Eve ilk gelen arzu ve maralın elbiselerinin kısa arzunun özelikle göğüs dekoltesi olduğu yönünde eleştirilerde bulunan perihan hanıma sofrada maral zeynepin elbisesi hakkında fikir belirtmediğini bu durumu merak etmesine karşın zeynep bundan sonra dikkat ederim diyerek cevap vermesi perihan hanımın hoşuna gitti.  Arya arzu ile görüşmesi sırasında arzunun önünde diz çöktüğünü ve yandaki kızlarla konuştuğunu kendisini kırdığı için özür dilediğini anlatırken okhanın bir dahaki sefere diz çökmesinin sebebi yüzük takmak için olacağını belirtti.  Arzu okhan mutfakdaki görüşmesinde arzu okhanın zeynepe sarılmasını sorun yaparken okhan kendisini seçmesi durumunda son kararının ne olacağını sorarken arzu son anda cevap vereceğini belirtti. Okhan görüşme sonrasında arzuyu çok beğendiğini ama aşırı kıskanç olmasının kendi kafasında soru işaretleri yarattığını dile getirdi.

Maral Okhan görüşmesinde maral diğer kızlarla samimi söylemde bulunmasından rahatsız olduğunu onlarada canım cicim dediğini bu durumun kendisini rahatsız ettiğini belirtirken okhan bunu kibarlık nedeni ile yaptığını söyleyerek kendisini savundu masada ise maralın emir verici cümleler kurduğunu bu durum hakkında perihan hanıma bir nevi şikayette bulundu.  Maral Okhan görüşmesi mutfakta uzayınca masadan perihan hanım oğluna seslenerek masaya gelmesini istemesini oğlum burada üç kız daha var diyerek söyledi.  Maral sofraya geldiği zaman perihan hanımın okhanmı gelmedi senmi yolmadın şeklinde sorusuna maralın anne sen bana çok karışıyorsun demesi perihan hanım tarafından olumsuz bir durum olarak öne çıkarken maralın okhandan çay istemesine perihan hanım oğlum bi otur yerine demesi ile yaşanan durumdan rahatsız olduğunu belli etti. Zeynep Okhan mutfakta görüşmesinde zeynepi seçmesi durumunda kendisine evet cevabı verip vermeyeceği sorusuna olumlu bir yanıt vereceğini ima etmesi okhanı rahatlattı.

Masaya dönen okhan hafta içerisindeki yemek lezzetleri sıralamasında aryanın elinin yatkın olduğunu ama lezzet olarak zeynepin yemekleri daha iyiydi şeklinde yorum yaptı perihan hanımın oğlunun arzunun önünde diz çökmesine kızarken konunun değişmesi ile birlikte okhan bu durumdan kurtuldu okhan kendisine talip olan gelin adaylarına tek tek hediye verirken marala çok büyük bir hediye paketi alması diğer kızların bozulmasına neden olurken  saksı içerisinde ağaç vermesi karşısında maral çok mutlu oldu.  Okhanın kızlara yazdığı mektuplar tek tek okunurken final öncesinde mektup krizi yaşandı okhanın aryaya yazdığı mektup sonunda sepet sepet yumurta sakın beni unutma şeklinde yazması diğer kızlar tarafından kendisine güle güle denilmek istendiği yorumları yapılırken bu satırlara aryanın çok bozulduğu görüldü.

okhan-kimi-sectiFinal zamanı geldiğinde Okhanın ilk elediği isim Arya olurken Arya okhanın kendi sanatı ile dalga geçtiğini düşünerek hediyeyi geri verirken sert bir tepki ile birlikte mektubu yırtarak masaya bıraktı. İkinci isim ise Maral oldu böylece geriye Maral ve Zeynep kalırken Okhan’ın seçimi Zeynepi seçerek yaptı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim 18 Kasım 2016 Cuma Haftanın Finali Okhan Kimi Seçti (1 Yorum)