En İyi Benim 2 Aralık Cuma Haftanın Finali Berk Alaattin Kimi Seçti


En iyi benim final gönünde berk alaattin kimi seçeceği merakla beklenirken genel kanı hafta içi görüşmede mervenin berkin yengesi ile görüşme sırasındaki yaşadıklarından dolayı şansının az olduğu görülürken bugün berk ece ve merve ile bir kez daha görüştü bundaki amacının iki adayı ile yeterince konuşma fırsatı bulmadığı için onları biraz daha tanımak için yaptığını belirtti. Eve gelen kızlardan ilk gelen merve olurken kısa bir süre sonra ise gönül hanımın hafta içi yaşadıklarına ait göndermeler yaparak bu konudaki fikirlerini dile getirdi.

en-iyi-benim-berk-kimi-secti-2-aralik-cumaEve kızlar geldikten sonra hoş beş geldin sohbetinden sonra sofraya geçen adayların masada ortak noktası mervenin davranış biçimi olurken eleştirlere maruz kaldı gönül hanım berkin mervenin iltifatlarının gereksiz olduğunu zira başka birinin evine misafir gitmişken diğer kızları övmesinin yanlış olduğunu söylemesi kızları memnun ederken berk bu durum karşısında çok şaşırdı ardından berkin çapkın biri olduğunu dile getirmesi tüm okların kendisine çevrilirken kızların berki seçme aşamasında kararlarını etkileme tehlikesi ortaya çıkarken alaattin berk kendisini savunmakta biraz başarısız olurken mutfakta emel ile konuşmasında ben böyleyim beni kabul eden böyle etsin diyerek düşüncesini dile getirdi.

Sıdıka ve berk konuşması mutfakta yaşanırken berkin kendisine merve gibi bakıyorsun demesi sıdıkayı sinirlendirdi ve bu betimlemeden dolayı sofraya geri dönerken sıdıka bu yaşanan durumu sofrada dile getirmesi  gönül hanımın tepkisini çekerken yiğeni berke herkese mavi boncuk dağıtıyorsun derken diğer kızlara merve sizden küçük ama saygısız hazır yemek yapıyor ama diğer kızları parmağında oynatıyor diye belirtmesi üzerine berk kendisini yanlış anladığını kibarlıktan dolayı herkes övgü dolu sözler söylediğini belirtmiş olsada masadakileri ikna edemedi. Merve ile mutfaktaki görüşmesinde berk merveye kendini düzeltip düzeltemeceğini sorarken bu soruya olumlu cevap almasına karşın yengesi ile aralarındaki problemin nasıl çözüleceğini sorması karşısında bu durumu kendisinin çözmesi gerektiğini belirtti.

en-iyi-benim-alaattin-berk-kimi-sectiBerk merve görüşmesinden sonra berkin merveni çayını getirmesi karşısında yengesi daha fazla uzatmayalım hemen finale geçilmesini istedi ve bu direktif doğrultusunda final anına geçildi kızlara hediyelerini veren berkin merveye bant alması gülüşmelere neden oldu. Bu andan sonra ise berk alaattin kızlara yazdığı mektuplar tek tek okunmaya başladı. Mektupların okunmasından sonra gönül hanımın herkese mavi boncuk dağıtmışsın demesi berk yine zor durumda kalmasına neden oldu. Gönül hanım karar aşamasından önce ilk elenmesini istediği kişinin merve olmasını isterken berk aynı fikirde değil başka birini düşündüğünü söylemesi gönül hanımın sen bilirsin diyerek tavrını ortaya koyarken içeri giren berk ve gönül hanım ilk eledikleri isim ece oldu ikinci olarak elediği isim ise merve oldu bu karar sonrası gönül hanım yiğenini alkışladı bu karara çok bozulan merve berke çok üzüleceksin dedi. Günün sonunda berk Sıdıkayı seçti fakat bu kararına rağmen sıdıka berkin teklifine hayır diyerek berki şaşırttı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim 2 Aralık Cuma Haftanın Finali Berk Alaattin Kimi Seçti (2 Yorum)

  1. berk merveyi seçseydi bunlar olmuyacaktı yengesi kızlar ve berk mervenin üstüne çok gittiler ama karar anı gelince berk sıdıkayı seçti merve berke çok üzüleceksin dedi sıdıka işse berkin teklifine hayırr dedi ve merve haklı çıktı

  2. bunun böyle olacağını ben tahmin etmiştim berk çok tutarsız davrandı merveyi seçseydi bile yine merve onu seçmeyecekti çünkü ilk adımdan beri sevilmedi çok kişiliği oturmamış bi kız dha.