En İyi Benim 21 Ekim 2016 Cuma Haftanın Finali Özgür Kimi Seçti


En iyi Benim 21 Ekim cuma günü haftanın finaline geldiğimizde Özgür bugün kendisine talip olan dört güzel bayan arasından birisini seçecek teyzesi kızlara sunacağı yemekleri hazırlarken özgür kızlara hediye almak için dışarı çıktı  ilk olarak rosa için hediye seçimini yapmak için tercihini yemek kitabı almaya karar verdi onu ziyarete gittiğinde rosa’nın yemek yapmayı bilmediği için ona 30 dk da pişen yemekler kitabı almadan önce rosayı telefonla arayarak ona pırlanta altın alacağını söylerken rosa benim için farketmiyor senin seçimin benim için güzeldir şeklinde yanıt verdi özgür neslihan için hediye seçimini yapmak için giderken evde teyzesi ise yemek yapımına başlarken serpil hakkında olumsuz fikirlerini dile getirdi o günkü görüşmelerinde serpilin kendisine iyi davranmadığını ve bunu saygısızlık olarak gördüğünü belirtti kızlara sunacağı yemek menüsü şu şekilde oldu.

en-iyi-benim-ozgur-menuÖzgür Neslihan için hediye seçimi olarak köpeği lady’e tasma almaya karar verirken öncesinde neslihanı arayarak nasıl bir hediye istediğini sorarken ona pırlanta severmisin diyerek fikrini sorarken görüşmenin ardından neslihanın köpeği için yatak ve tasma aldı.  Serpili arayarak aynı şekilde sorusunu soran özgür serpilden en güzel ve en şık hediyeyi almasını ve onu kızların yanında güzel sözlerle vermesini istedi özgür hediye seçimini bir koli cola aldı bunun nedeni olarak colayı sevdiğini belirterek böyle bir seçim yaptı. Son olarak Ayşegüle meyve soyacağı ve saklama kabı alma karar verdi.

Eve ilk gelen serpil olurken özgürün kendisini seçeceğini fakat kendisinin onu seçip seçmeyeceği  konusundaki kararını evdeki final anında söyleyeceğini belirtirken kendisi dışında kimi seçebilir sorusuna öyle bir ihtimal yok diyerek yanıtladı.  İçeri davet ettiği serpili karşılayan Özgürün Teyzesi Fatma hanım serpile bana hediye getirmediğin için puanını kıracağını belirtirken serpil heyecan ve aceleden unuttuğunu söyledi.  Sofraya ikramlar gelirken serpil fatma hanıma yardım ederek aralarındaki gerilimi azaltmayı amaçladı.

Eve ikinci gelen rosa oldu rosa özgürü ağırladığı gün zaman kısıtlığından dolayı  yemekleri yetiştirmediğini fakat yemek yapmayı bildiğini göstermek sarma dolma yaparak yanında ikram olarak getirirken kendisi hakkında olan olumsuz imajı silmeyi amaçladı lakin özgürün teyzesi bu durumu evde aç kalabileceğini düşündüğü için getirdiğini söyleyerek bu durumu olumsuz karşılarken fatma hanım dolmaları hazır aldığını söyledi.

Üçüncü olarak eve gelen ayşegül gelirken özgür içeri girmeden önce elini öperek içeri davet etmesi ayşegülün çok hoşuna giderken hafta içi görüşmesinde diz altı bir elbise giymesini istemesini göz önüne aldığını görüyoruz.  Neslihan eve son olarak kişi gelirken köpeği lady ile eve girmeden önce köpeği salona alamayacağını bu nedenle onu üst odaya almak istediğini belirtince neslihan bu durumu normal karşılayarak kabul etti. Masaya geçen kızlara öncesinde fatma hanımın sizlere misafirperverliği göstereceğim diyerek kinayeli konuşma yaptı fatma hanım ve özgür hanım mutfakta iken kızlarının elinin boş gelmesi konusunda eleştirilerini dile getirmeye devam etti.

Sofrada bir erkeğin aylık olması gereken kazancı konusunda tartışmalar tüm hızıyla devam ederken kızların hafta içerisinde bu konuda fikirleri eleştirilmeye devam ederken  Neslihan’ın  gerekirse bu kazanç altında veya maddi yetersizlik durumu halinde benim ailemin bize kazancı yeter demesi özgürün teyzesinin tepkisini çekerken özgür masadan kalkarak mutfağa gitti ve bu yaşanan diyaloglardan rahatsız olduğunu daha öncesinde kafasında bazı fikirler oturduğunu düşünürken şuan itibari ile değişim yaşandığını dile getirdi.  Fatma Hanım kızlara masada eve ilk kez gelindiğinde en azından bir çiçek alınması gerektiğini düşündüğünü kızlara belirtti.

en-iyi-benim-21-ekim-cuma-haftanin-finali-ozgur-kimi-secti-1Özgür Kızlarla son kez birebir görüşmek için tek tek mutfağa çağırarak son kez tanımaya çalıştı görüşmeler sonunda özgür serpilin sinirli tavırlarından hoşlanmadığını kendisinin ona olumlu yaklaşmaya çalışmasına rağmen serpilin fevri davranışlarını tasvip etmediğini dile getirdi.

Özgür final anına geldiğimizde ilk elediği isim Serpil oldu ikinci  isim olarak ise Rosa oldu özgür son kararını açıklamadan önce teyzesi fatma hanım özgürle mutfağa giderek son kez konuşmak istedi alacağı kararda neslihanın olacağını düşünerek yiğenini bu kararından vaz geçirmek istemesinin yanında ayşegülün son ilişkisini hala unutamadığını düşündüğü kişiyi seçmemesi yönünde uyarılarda bulunduktan sonra odaya dönen Özgür final zamanı geldiğinde iki adayıda seçmeyerek kendisi için son kalan iki adayında uygun olmadığını söyleyerek kızları şok etti.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın