En İyi Benim 25 Ekim Salı Mustafa Çağla Neler Yaşandı


En iyi Benim 25 Ekim 2016 salı günü Çağla Mustafayı ağırlayacak sabahtan alışverişini yapan çağla eve geldikten sonra hemen mutfağa geçerek hazırlıklara başladı bir süre sonra Selma hanım eve gelerek çağla ile tanıştı dün ve bugünkü görüşmesinden memnun olmayan Mustafa’nın komşusu çağla ile Mustafanın annesinin telefonla görüşmesini sağladığı sırada çağlanın çok masraflı bir yaşamı olduğunu belirtmesini annesine söyledi çağla o anda benim aylık harcamam 5-10 bin lira masrafım var bakımlı biriyim demesi üzerine Mustafanın kazanıncı 4 bin lira demesi üzerine çağlanın cevabı o zaman tüm para benim demesi kendisi için eksi puan oldu  damat adayının annesi ile gelin adaylarının telefon ile görüşmesini önümüzdeki iki günde aynı durumu yaşatacağını belli etti.

Mustafa gelmeden önce kızlar eve geldiğinde mutfağın düzenli olması ve yemeklerin hazır olması karşısında eleştiri yapamadılar bu durumdan çağla oldukça memnun olduğunu görüldü. Kısa bir süre sonra ise Mustafa eve geldi ilk intibaa olarak iyi bir izlenim elde ettiğini söyleyen Mustafa düne oranla daha hazır bir eve gelmiş olduğu ve masanın düzeninden memnun olduğunu belirtti. Çağla çorbanın hazır çiğköftenin dışarıdan almasına rağmen bu durum çok önemli olmadığını dile getirdi.  Masaya geçen çiftimiz yemek yerken sohbete başlarken menünün zengin olması bugün karnım doyacak diyerek dün havva ile geçirdiği güne gönderme yaptı. Çağlanın diş teknikerliğinin yanında akşamları sahneden djlik yaptığını belirtmesi üzerine Mustafa bu durumun sevgili oldukları takdirde izin vermeyeceğini kendisine göre bu durumun uygun bir durum olmadığını belirtirken başta çağla zevkli bir iş diye diretmiş olsada ardından anlaşmaları durumunda yapmayabileceğini söyleyerek durumu rayına oturtmuş oldu.

en-iyi-benim-25-ekim-saliÇağlanın kıyafetini beğenmeyen Mustafa göğüs dekoltesi ve mini etek giymesini istemediğini bunu yaptığı takdirde yanımdan kovarım demesi masada dengelerin değişmesine neden olurken çağla ben bu duruma müsade etmem diyerek cevapladı dışarıda sevgilim yanımdayken bir mekanda iken yüksek sesle gülünmesine karşı olduğunu anlatarak kendini anlatmaya çalışırken çağla böyle bir durumun spontone gerçekleşeceğini ayarlamayacağını artı olarak mustafanın her şeyin olumsuz yanını aldığını ve bunu söylemesini kendini garantiye almak istemesinden kaynaklandığını belirtti. Mustafa sevgili veya eşine bayan arkadaşları ile olsa dışarıya çıkmasına izin vermeyeceğini söylemesi bu kadarıda fazla gibi diyerek bakışı gözlerden kaçmadı.  Havva dün yaşanan olaylardan dolayı Mustafa’dan özür dilerken mustafa bu özürü dün yapması gerektiğini bu nedenle kabul etmediğini belirtti. Selma hanımla yaşananları anlatan çağla hazırlıkları sırasında her şeye karıştığını ve eleştiriler yapmasını beğenmediğini dile getirirdi.

Evlendikten sonra Sivas’a yerleşirmisin sorusuna olumsuz yanıt vermesinin nedeni olarak Çağla kendisininde işinin olduğunu İzmir olur Sivas olmaz direk cevaplaması mustafa tarafında olumsuz bir durum olarak değerlendirildi zira kendisine göre eşinin neresi olursa olsun gelmesi gerektiğini işin doğası gereği bunun böyle olması gerekiyor demesinin ardından çağla gelirim ama devamlı kalmam diyerek cevapladıktan sonra konu aylık masrafının 5-10 milyar olmasının açıklaması 3-4 milyar düzenli ödemesi 1-2 milyar kuaför masrafı 1-2 milyar yiyecek masrafı toplamda 10 milyar olduğunu açıklamasının ardından Mustafa çağlanın aylık geliri 5 milyar olduğunu buna karşın giderinin 10 milyar olmasının dengesiz bir hesap olduğunu kendisi ile evlendiği takdirde aylık 2-3 milyar lirayı makyaj malzemesi almasına asla izin vermeyeceğini  detaylı hesaplar yaparak ortaya koymaya çalıştı. Mustafa ve Çağla ikiside hayatlarında bir kez aşık olduklarını ve o dönem yaşadıklarını anlatırken geçmişte yaşadığı aşk acısını dile getirerek maddi kazanç konusunu geride bıraktılar.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın