En İyi Benim 27 Ekim Perşembe Mustafa Neslihan Neler Yaşandı


En iyi Benim 27 Ekim 2016 Perşembe günü Mustafa Neslihan’a konuk oluyor geçtiğimiz hafta benim kazancım ikimize yeter eşime bakarım demesi büyük tepki toplayan yarışmacımız özgürün kalbini kazanamamıştı bu hafta Mustafanın gönlünü kazanabilecekmi cuma günü öğreneceğiz sabah köpeği lady’i sahil gezdirmesinden sonra alışverişe çıkan ardından neslihan ardından kuaföre giderek saçlarını yaptırdıktan sonra organizasyon şirketini arayarak masa düzeni için bilgilendirme yaparak akşamki hazırlığı için teyit ettirdi. Bugünkü menümüzde Mustafa için Mantı Patlıcan yatağında et pilav salata ve kemal paşa tatlısı yapacak en-iyi-benim-27-ekim-mustafa-neslihan-menu

Selma hanım eve geldikten sonra neslihanın yemeği hazırlama aşasında aksaklıklar yaşamasının yanında kendi elini öpmemesini eleştirirken menüyü öğrendikten sonra pilavın yanması mantının hazır olması kemal paşa tatlısının aynı şekilde olmasını hazır olmayan yemeğin yokmu şeklinde sordu. Mustafanın dekolte konusundaki düşüncelerini selma hanımla paylaşan neslihan bu konudaki düşüncelerini anlatırken begüm ile dünkü görüşmesinde onun kıyafetinin dekolte olduğunu bu duruma ses etmemesinin nedenini sorarken Mustafa dekolte olmadığını bahsedilen kıyafetinin günlük hayatında giymediğini bunun yanında yemekte sivas’ta yaşamak istemediğini sadece aile büyüklerinden biri hastalandığında veya ziyarete gidebileceğini belirtirken yaşanan bu duruma selma hanım sinirlendi bu yaşanan durumları neden kendisine anlatmadığını begümün kendisine farklı mustafaya farklı davrandığını söylerken annesinin mustafaya vekil olarak kendisinin söylendiğini dün begümle konuşmasında onu çok sevdiğini ama neslihanın anlattıklarından sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşayan selma hanım siniri kolay kolay geçmedi.  Eğer bu yaşananlara rağmen mustafa begümü seçerse ailesi olarak kesinlikle kabul etmeyeceklerini gerekirse rest çekeceklerini söylerken mutfağa dönerek neslihana anlattıklarının doğru olup olmadığını tekrardan öğrenmek istedi.

Selma hanımın mustafanın annesini araması sırasında selma hanım begümle dün yaşananları anlatırken detayları anlatması için telefonu neslihana vererek onun anlatmasını istedi neslihanda annesine begümü verip veriştirdi 🙂  görüşme sonunda annesi mustafanın kulağını çekeceğini söyleyerek telefonu kapattı.  Selma hanım çıkışta neslihanla görüşmelerinden memnun olduğunu kendisini güzel karşıladığını lakin dün begüm ile anlattıklarından dolayı canının sıkıldığını mustafanın kendisine her şeyi anlatmadığını düşündüğünü belirtti.  Kızlar eve geldiğinde kapıyı organizasyon şirketinin elemanı kapıyı açmasını tuhaf bir durum olarak karşılayan ve misafirlerini kapıda karşılamama olayını olumsuz bir durum olarak değerlendirmelerinin yanında neslihan misafirlerinin yanına geldiğinde selma hanımla begümle konuştuklarını biraz yumuşatarak aktardı.

en-iyi-benim-27-ekim-mustafa-neslihan-gorusmesiMustafa eve geldiğinde hazırlanan masanın çok güzel olduğunu fakat bunun organizasyon şirketi yerine kendisinin yapmasından daha memnun olacağını söyledi. Neslihan kendisine sorulan geçtiğimiz hafta özgür kendisini seçse idi devam edermiydin sorusuna kesinlikle hayır derken bunun nedeni olarak ta özgürün iyi biri olduğunu ama baskın bir karekteri olmadığı için kabul etmeyeceğini kendisi için baskın karakteri olan birisini istediğini anlatırken yan odadan begüm konuşmaya dahil olarak neslihanın oyun oynadığını söylerken bu anlarda neslihan ve begüm arasında sert tartışmalar yaşandı. Özgür olayının açılmasının kendisini çok rahatsız ettiğini belirten ev sahibimiz açıklama yapmasına rağmen konunun uzamasının yanlış olduğunu dile getirdi.

Mustafa eşi olacak insanın çalışmaması gerektiğini bunun nedeni olarak babasının kendisine oğlum ikinizde çalışıyorsa akşam eve geldiğinde yemeği kim yapacak eşin senden fazla maaş alıyorsa yemeğin yapılmasını kendisinden bekleyeceğini bu nedenle eşinin çalışsa dahi kendisinden daha az maaş almasını istediğini söyledikten sonra mustafa buna örnek olarak daha önceki sevgilisinin Neslihanın gelirinin  3-4 katı olduğunu ve onunla 6 ay aynı evde yaşadığını ve tartışma anlarında kendisine maddi durumu önüne çıkardığını söylemesi herkesi aynı kefeye koymaması gerektiğini belirtti. Mustafanın ilk aşkım olsaydı ona dönerdim demesi üzerine neslihan eski sevgiline mesajmı gönderiyorsun ben sana aşklarımı anlatayımmı diyerek çıkışması yan odadaki kızların desteğini aldı ve çok haklı bulundu.

Mustafa cluplere kız arkadaşımla giderim ama eşimle gitmem demesi neslihanın tepkisini çekti gerilimli anların yaşanmasının ardından ortamın yumuşaması adına mustafa neslihana iltifatlarda bulundu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın