En İyi Benim 3 Ekim 2016 Zeynep Erhan


en-iyi-benim-zeynep-erhanFox Tv ekranlarda başlayan en iyi benim programında bugünkü ev sahibimiz Zeynep oldu talip olduğu erhanı etkilemek için elinden geleni yapmaya çalışacak güne erhan hakkında ön bilgileri aldıktan sonra alışverişe çıkarak akşam yemeği için malzemelerini aldı. Gün ortasında erhanın teyzesi eve gelerek hazırlıkları izlemeye gelerek gelin adayını yakından tanımaya çalıştı eve girişte zeynepin erhanın teyzesine ayakkabı çıkarmasını istemesinin ardından teyzesi ayakkabıları çıkarmaya yardım edermisin isteğine kayıtsız kalması eksi puan olarak kendisine döndüğünü gözlemledik. Köfte Pilav Salata Tiramusu menüsü ile erhanı karşılayacak.

Mutfakta sohbetlerinde zeynepin annesinin neden gelmediğini sorması ile erhanın annesinin vefat ettiğini ve kendisinin büyüttüğünü öğrenmesi hüzünlü anların yaşanmasına neden olmuş olsada ikilimiz arasındaki gergin hava bitmek bilmedi ve teyzesi erkenden evden ayrılırken zeynep için çok olumlu düşünceler içerisinde olmadığını tahmin etmek yanlış olmasa gerek.

en-iyi-benim-zeynep-erhan-3-ekimEve ilk gelen diğer adaylar oldu istanbul beylikdüzündeki evine rosa büşra yağmur erhandan önce eve gelip adaylar birbiri tanışırken büşra ile zeynep arasında mutfakta yemek konusunda atışmalar oldu. Erhan evin kapısına geldiğinde delikten bakan zeynep erhanı çok beğendiğini ve heyecanlandı. İçeri erhanı almadan yerde olan tabloyu duvara yerleştirmesini istedi bunu yapma amacının güçlü olup olmadığını öğrenmek için yaptığını dile getirdi. Zeynep’i iki çocuğu olduğunu bilmeyen erhan evde gördüğü resimlerden bu yönde bir ihtimal vermediği için bu konuyu sohbetin ilerleyen sahfalarında soracağını söyledi. Yemek yeme sırasında zeynepin 2 kızının olduğunu öğrenmesinin ardından zeynepin evliliğinin bitmesinin nedeni olarak kayın validesinin olduğunu öğrendiği sırada sorduğu sorular ile bu konunun kendisi için büyük bir sorun olduğunu tahmin etmek zor değil.

Zeynep ve teyzesi ile aralarında yaşadıklarını anlatınca erhan teyzesini eleştirmesinden rahatsız olurken zeynepin ön yargıları olduğunu dile getirdi.  Teyzesinin evine misafir olarak geldiğini ve daha alttan alması gerektiğini söylemesinin yanında Erhanın evlilik konusunda kararın %51 i kendisine ait %49 ise teyzesinin olduğunu belirtmesi ile birlikte zeynepin cuma günü finalin öncesinde şansının çok az olduğunu gözlemliyoruz. Zeynep erhanın aylık kazancını sordu ve 10 bin lira kazanmasını gerektiğini düşündüğü söylemesi üzerine erhan maddi beklentinin ön plana çıkmasından rahatsız olduğunu belli etti.

Günün sonunda erhanın değerlendirmeleri ilk başta soğuk olduğunu teyzesi ile ilgili fikirlerinden dolayı rahatsız olduğunu ama sonradan bu soğukluğun bittiğini belirtirken zeynep eş adayı kriterlerine uygun birisi olduğunu her şeyin cuma günü belli olacağını söyledi.

en iyi benim 3 ekim, en iyi benim 3 Ekim 2016 Zeynep , en iyi benim 03.10.2016, en iyi benim zeynep erhan

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın