En İyi Benim 4 Ekim 2016 Roza Erhan


 

en-iyi-benim-roza-erhanEn iyi benimde 4 ekim salı günü ev erhan rozayı evinde ağırlayacak onun hem midesine hem gözüne hitap ederek hazırlıklara başladı. Roza market’den dönüşte minibüs’te malzemeleri taşıyan paketlerin yırtılması bayağı zaman kaybetmesine neden oldu yaşanan aksiliklere rağmen roza yemeklerini yetiştirmeye başardı. Roza bugün erhan için Dolma Enginar Ve Kek üçlüsü ile erhanın midesine hitap etmeye çalıştı.

Diğer rakipleri olan büşra zeynep yağmur eve geldiğinde yemekler hazırlanmamıştı bu durum rakipleri tarafından memnuniyetle karşılanırken erhan eve geldikten sonra roza ile görüşmeleri  sırasında ona yakın davranması rozanın kendisini ilk karşıladığında bakımlı çıkmadığı için özür dilerken erhanın rozanın elini tutması diğer kızları şok etti. Yemek öncesinde ufak jestler yapması yan odada olan kızlar tarafından şaşkınlıkla karşılanırken erhanın dolma biberi çok beğenmesi rozayı çok sevindirirken diğer adayları için aynı durumu söylemek mümkün değil.

Yemek sırasında rozanın benim için sakalını kesermisin sorusuna kesinlikle hayır diyerek bu konudaki net duruşunu ortaya koydu maddi konulara bakışını öğrenmek için maddiyat senin için önemlimi sorusuna önemli olmasının nedeni için kendisinin eğitime önem verdiğini Türkiyede eğitimin pahalı olduğunu açıklamaya çalışmasına karşın vtrlerde bir erkeğin kazancının 30 bin lira olması gerektiğini söylemesi ile çeliştiğini belirtelim. Roza erhanın cumartesi günü bana ingilizce öğretirmisin demesinin ardından rozanın dün zeyneple görüşmesinde cumartesi kahvaltı yaparız demesini hatırlatarak bu durumu çok bozulmasının yanında ikili arasında gerilimli  bir sohbet havasına girdi.

Yan odadaki kızların erhana seslenmelerine cevap vermesine roza çok bozuldu kendisi ile görüşürken diğer kızlarla ilgilenmemesini ikinci defa ricada bulundu. Bu durumlara çok bozulduğunu anlayan erhan aralarındaki gerilimi azaltmaya çalışmak için yemeklerini övmeye başladı.

en iyi benim 4 ekim, en iyi benim 4 Ekim 2016 roza , en iyi benim 04.10.2016, en iyi benim roza erhan

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın