En İyi Benim 6 Ekim 2016 Perşembe Büşra Erhan


Fox tv ekranlarında sabah kuşağında yeni başlayan ve gün geçtikce izlenme oranları artan En iyi benim programında bugün erhanı konuk eden isim büşra oldu. Büşra erhan için bugünkü menüsünü mercimek çorbası pirinç pilavı ve et sote tatlı menüsü ile erhanın midesine hitap eden yemekleri yaptı.

Erhanın teyzesi geldiğinde hem kapıda elini öpmesi ve ona terlik çıkarması teyzesi için olumlu bir izlenip bırakırken mutfaktaki konuşmalarından teyzesinin onay verdiği en iyi aday olarak gözüktüğünü söylebiliriz hatta büşra yemek yaparken erhanı arayarak onların görüşmesini sağlayarak bu yöndeki eğilimini belli etmiş oldu.
Erhan eve geldiğinde evin düzeninde mutfağın derli toplu olmasından çok etkilendiğini yemeklerin mükkemmel olduğunu söylerken yan odada ise erhanın büşraya olan davranışları imrenilerek izlediğini gözlemledik. Yemek sırasında erhan dün kendisini ağırlayan yağmura yaptığı yemeğin basit ve hızlı yapılmasının yanında zamanında yetiştirme konusunda başarılı olmadığını dile getirdi böylece yarınki program öncesinde eksi puan olarak öne çıktı. Sofrada erhanın büşranın kardeşinin olduğunu öğrenmesinin ardından onun hakkında busra-erhansorular sorması sonrasında büşra erkek kardeşinin psikolojik rahatsızlığı olduğunu anlatırken üzülmesi üzerine erhan masadan kalkarak büşranın yanına oturarak kendisinin ablasınında engelli olduğunu ve kendisini anladığını belirterek ona moral vermeye çalıştı.

 

en iyi benim 6 ekim, en iyi benim 6 Ekim 2016 büşra , en iyi benim 06.10.2016, en iyi benim büşra erhan

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın