En İyi Benim 7 Ekim 2016 Cuma Haftanın Finali Erhan Kimi Seçti


En iyi benim 7 ekim cuma günü haftanın finali geldi çattı Hafta içi kendisine talip olan 4 güzelden birini seçmek için tüm talipleri erhanın evinde toplanacaklar teyzesi ile birlikte misafirleri ağırlamak için hazırlıklara başladılar teyzesi ile yemekleri özenerek yaptılar. Pazartesi Zeynep Salı Roza Çarşamba Yağmur Perşembe Büşra erhanı ağırlamıştı bugünse 4 adayımızı aynı anda ağırlayacak.  Erhan sabahtan takım kıyafetinin tadilatını yaptırdıktan kızlara birer kolye hediyesini aldı ardından eve gelince kendi elleri ile kızlara tatlı yapmaya başladı.

Erhan için en güzel yemeği yapan kişi kendisi için büyük bir olumlu etken olduğunu belirtirken en şık bayan olarak zeynep’i seçti yağmuru çok dekolte bulduğunu belirtirken rozayı şık her şeyi ile memnun kaldığı isim büşra olduğunu belirtti.

en-iyi-benim-haftanin-finali

Haftanın finalinde eve gelen kişi zeynep oldu elinde çiçek ile eve gelen zeynep pazartesi erhanın teyzesi ile yaşadığı olumsuz anları silmek için o gün yaşadığı stresten dolayı kendisine saygısızlık yapmış olabileceği bu nedenle özür dileyerek arasını düzeltmeye çalıştı. Bu durum erhanın çok hoşuna gitti

İkinci olarak eve gelen roza oldu eve girişti erhanın teyzesinin elini öperek gelenek ve göreneklerimize verdiği değeri göstermesi açısından önemli bir detay olmasının yanında salona geçtiklerinde erhan ile yaşadığı gün hakkında erhanın teyzesi ile sohbet etti.

Yağmur eve gelen üçüncü misafir oldu salonda oda erhan ile yaşadığı gün neler yaşandığından bahsetti eve gelmeden önce kendisini seçeceğinden emin olan yağmur erhanı seçip seçmeyeceği konusunda ise evdeki davranışlarına göre kararını vereceğini söyledi.

Son gelen misafir büşra olurken teyzesi ile en iyi anlaşan ve sıcak bir ilişki kurmayı başaran büşra için çok rahat bir ortam olduğunu söyleyebiliriz büşranın eve gelmesi ile birlikte tüm kızlar eve geldiği için fazla durmadan hemen yemek faslına geçtiler.

Yemek masasına oturan kızlara çay ikram etmek için mutfağa gitmesinin ardından zeynepin hemen arkasından mutfağa girmesi ve yardım edeceğini belirtmesi diğer kızların tepkisini çekerken ev sahibinin izni olmadan böyle bir hareket yapmasını eleştirdiler. Rozanın bir erkeğinin kazancının en az 30 bin lira kazanması gerektiğini söylemesi eleştiri toplarken erhanın teyzesi eğer 30 bin lira kazanan birini bulursan banada yönlendir demesi masada neşeli anların yaşanmasına neden oldu. Diğer adayların bu konuda fikirlerini sorarken büşra asgari ücret alması bile kafi demesi olumlu bir durum olarak kendisine döndü yağmur 10 bin lira geliri olması gerektiğini hatta az olduğunu belirttiğini dile getirirken erhan rozayı mutfağa davet ederken masadaki sohbetten gerildiğini düşünerek onu rahatlatmaya çalıştı.

Erhan kızlara aldığı kolyeleri verirken yağmur kolyenin ucunda jilet olduğu için bu durumun kendisine kinaye yapıldığını düşünerek kabul etmedi.  Gün sonunda erhan ilk olarak yağmuru sonra ise rozayı eledi bunun nedeni olarak ileride fikir çatışması yaşayabileceğini söylerken teyzesi nurhan hanım zeynepi elemesi gerektiğini söyledi.

Son ikiye zeynep ve büşra kalırken erhan daha yakından tanımak istediği kişi Zeynep oldu

EN İYİ BENİM 4 KASIM 2016 CUMA GÜNÜ ERHAN KİMİ SEÇTİ CEVABINI TIKLAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın