En İyi Benim Erhan ve Mehsa Neler Yaşandı


En iyi benim 3 kasım 2016 perşembe günü erhanı ağırlama sıra mehsa kazemiye geldi 32 yaşında olan yarışmacımız iran kökenli biri maddi durumu iyi olan mehsa babasının her ay kendisine 20 bin lira gönderdiğini söylemesi ile merak edilen biri olmuştu.

Mehsa sabah alışverişe gittiğinde markette erhanı karşılama provası yaparak orada çalışan market görevlilileri ile birlikte yaptı akşama erhana balık yapacak olan gelin adayımız balıkçıda erhanın vildan teyzesi ile karşılaştı teyzesi mehsaya aralarındaki altı yaş fark olmasının sorun olacağını normalde 1-2 yaş olmasını sorun etmeyeceklerini ama altı yaşın fazla olmasının yanında kendisinin kapalı olduğunu mehsanın dekolte giydiğini bu durumunu ailesi olarak kabul etmeyeceklerini dile getirdi.

en-iyi-benim-erhan-mehsaMehsa eve geldikten bir süre sonra gülcan teyzesi eve gelerek sohbete başlarken öte yandan evini gezdi tanıtımda belirttiği maddi kazanç konusu gündeme geldiğinde eğer erhan asgari ücret alsa nasıl olur derken mehsa maddi kısmın önemli değili iki kişinin bir araya gelerek her türlü sorunu atlatabileceğine inandığını belirtti.   Gülcan hanım mehsa hakkındaki ilk izlenimi olarak kendisini güzel karşıladığını her hangi bir sorun olmadığını cuma günü erhan ve diğer teyzesi ile bir araya gelerek adayları değerlendireceklerini dile getirdi. Mehsa iki büyük somon dilimi ile birlikte son hazırlıkları yaparken öte yandan mutfağı toparlayarak masasının hazırlıklarına bitirerek kızlar gelmeden her şeyin hazır olmasını amaçladı böylece onlardan gelecek olan eleştirilerin önüne geçmek istedi.

Mehsa diğer rakipleri eve geldiğinde her şeyi hazırken iran çorbası konusunda rakipleri arasında fikir ayrılıkları oldu kimsi çorba için begüm içinde kayış var gibi diyerek eleştirirken diğer rakipleri çorbanın çok güzel olduğunu dile getirdi mehsa çorbanın üstüne son olarak maydanoz koyarak kendince farklı bir tadı vermiş oldu. Erhan geldiğinde mehsanın heyacanı görülmeye değerdi hafta içi boyunca devamlı kendisinin sarışın olduğunu söylediği için erhan karşısındaki kişinin sarışın olduğunu zannederken mehsayı görünce şaşırdı ve esmer tenli bayanlardan hoşlandığı için bu durumu memnuniyetle karşıladı.

Masaya geçen çiftimiz diğer kızların en çok merak ettiği konu erhanın iran çorbasını beğenip beğenmeyeceğiydi erhanın çorbayı içerken yüzündeki mimiklerden çorbayı beğenmemesi diğer kızların çok hoşuna gitti.  masada mehsanın erhan ile konuşurken devamlı gözlerini kaçırarak  konuşması erhanın hoşuna giderken bu durum hakkındaki memnuniyetini davranışları ile belli etti.  Mehsa babasının 20 bin lira gönderdiğini fakat evin masrafı ve kendisinin harcamalarının 5500 lira olduğunu kalan parayı biriktirdiğini söyleyerek bu durumu açıklarken erhan kendisinin aylık beş bin ve on bin lira arasında kazandığını söylerken  mehsa maddi durumun her an bitebileceğini insanın başına her şeyin gelebileceğini bu nedenle her türlü duruma insanın hazırlıklı olması gerektiğini düşündüğü için maddi imkanların getirdiği standartlara bağımlı olmadığı için değişen şartlara uyumlu olabileceğini dile getirdi.

Mehsa yaşını gösterip göstermediğini sorarken erhan 1-2 yaş küçük gösterdiğini ama kendisinden küçük görünmediğini söyleyerek cevapladı. Mehsanın yüzünde estetik olup olmaması hakkında fikir ayrılıkları olunca mehsa trafik kazası geçirdiğinde yüzünün zarar gördüğünü bu nedenle operasyon olduğunu kendisinin estetiğe karşı olduğunu söyledi.  En uzun ilişkisinin altı sene sürdüğünü ve sevgilisinin en yakın arkadaşı ile aldattığını ve onların şuan evli olduğunu belirtirken onların mutlu olmasını istediğini söylerken mehsa eski erkek arkadaşının resmini göstermek istediğini söylerken bunu erhanın kabul etmesinin ardından bu davranışının yanlış olduğunu kendisinin kabul etmesine rağmen resimi göstermemesi gerektiğini düşündüğünü belirtti.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy
Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın