En İyi Benim Mustafa Kimdir Nereli


En iyi benim Mustafa Ceylan Ekim ayının son seçici adayı olarak bu haftaki şanslı kişimiz oluyor 27 yaşında olan damat adayımız kendisine talip olan dört güzel bayandan birini seçmek için onları teyzesi Selma hanım ile birlikte yakından tanımaya çalışacaklar kendisini karizmatik sempatik aynı zamanda maço olarak nitelendiriyor. Mustafa eve gitmeden önce teyzesi gelin adaylarımızı ziyaret ederek yiğeni için uygun olup olmadığı yönünde kararını verirken adaylarımızın davranışları kendisi için belirleyici en büyük etken olacak cuma günü teyzesi ile birlikte kendi evinde dört adayı ağırlayarak kararını açıklayacak olan Mustafa bakalım tercihini kimden yana kullanacak.

En iyi Benim Fox Tv ekranlarında pazartesi günü başlıyor erkeklerin kalbi midesinden geçer diyerek kuralı üzerinden farklı bir formata imza atan kanal yönetimi bu programda bir erkek kendisine talip dört bayanla her gün birisi ile akşam yemeği yiyecek lakin yemekleri kendisine talip olan kişi yapacak seçici im adayımız onu tanımaya çalışacak ardından ise cuma günü yapılacak haftanın finalinde ise bu dört talibini kendi evinde ağırlayarak onlara kendi kararını açıklayacak bu süreç içerisinde yaşananların ekrana geleceği en iyi benim programı bakalım nasıl bir ekran macerası olacak.

 

EN İYİ BENİM DİĞER YARIŞMACILARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

en-iyi-benim-mustafaEvlilik programlarının aldığı reytingler büyük kanalların her daim ilgisini çekmeyi başardı fakat genelde aynı format içerisinde yapmak isteyenlerin önüne üç tane bu konuda kemikleşmiş izleyicisi olan programlarla mücadele etmesini gerektiriyor bu programlar zuhal topalla esra erolda ve evleneceksen gel gibi güçlü rakipler olunca başarı şansı çok az olacaktı bunun bilincinde olan diğer kanallarda farklı formatlar aramaya başladı star tv de yayınlanan aşk kafe bunlardan birisi olurken reytinglerde şuana kadar istediği sonucu almamış olsada yavaş yavaş bu konuda iyi sinyaller vermeye başladığını söyleyebiliriz. Bu nedenlerden dolayı en iyi benim yarışmasında gelin evi ile evlilik programı karışımı bir format ortaya çıktı.

Yeni sezonda evlilik programları yapan kanallar hız kesmeden yoluna devam ederken FOX TV bu konuda sessiz kalmıştı.Fakat gelen bilgiler doğrultusunda 3 ekim günü saat 10.00 da FOX TV de En İyi Benim adında bir evlilik programı başlayacak. Peki nedir bu En İyi Benim, normal evlilik programlarında kullanılan paravan olayının yerine yüz yüze konuşarak olumlu veya olumsuz kararların verildiği bir evlilik programı.

En İyi Benim evlilik programında da bir erkek veya bir kadın aday gelen talibi ile bir yerde oturup konuşacak cevapları olumlu olur ise kendilerini tanımak adına yollarına devam edecekler eğer ilerleyen süre zarfında bir sorun, anlaşamama gibi bi durum olur ise yollarını ayırıp yeni adaylarını bekleyecekler.Tabi ki böyle bir durum olursa adaylar kendi arkadaşları arasında gelen talipler için de konuşup yorum alacaklar her ne kadar kendi kararlarını dinleyerek yol alacak olsalar da arkadaşlarının görüp kendisinin görmediği yönleri öğrenmek için yorumları alacaktır.

FOX Tv’nin evlilik programında biraz geç kalsa da En İyi Benim adlı programla zirveye çıkacağından bi hayli emin fakat gerek yarışmanın yeni olması hemde saat 10.00 gibi Aşk Kafe ve her ne kadar evlilik programı olmasa da çok güçlü bir reytinge sahip olan Müge Anlı İle Tatlı Sert programı ile çakışması, ilk zamanlarda kuşkusuz renytingler de biraz aşağıda olacak fakat bu format’a yakın Aşk Kafe tarzında bir evlilik programı olunca ve bildiğimiz evlendirme programlarının formatından farklı olunca izleyenlerin dikkatini çekip birden zirveye çıkarsa da hiç şaşırmayız.Adayların henüz belli olmadığı En İyi Benim adlı programa başvurular devam ediyor.

Bu yeni format ile büyük bir ilgi toplayacağını ümit eden FOX TV programın saat konusunda biraz kendide fazla güveniyor gibi gözüksede eğer adaylar ilgi çekici olur ise ve yeni bir evlilik programı olması avantajı ile ilgiyi üstüne çekmeyi başarabilir.

Hafta içi her gün saat 10.00 dan ekranlarda izleyicilerle buluşacak olan yeni evlilik programının yeni bir renk katacağın hiç Şüphemiz yok.Tüm bunları tabi ki programın yayın hayatına başladık dan sonra reytinglerde düşüş mü yaşayacak yoksa diğer programların üstünemi çıkacak izleyerek göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim Mustafa Kimdir Nereli (1 Yorum)

  1. Dört genç kızımızın bir erkeğe kendilerini beğendirmek için yarışması bence hoş değil. Bütün evlendirme kanallarının evlilik ciddiyetini hafife aldıran sunumlar olduğuna inanıyorum.

Eğlence