Esra Erol 29 Şubat 2016 Berat Hanım


Esra Erol 29 Şubat 2016 

Oktay Beyin talibi Dilara Hanım talip oldu 23 yaşında istanbulda yaşıyor dilara hanımın evlilikten beklentisi olarak istanbulda yaşamak istemediğini daha çok gezmeyi tercih ediyor istanbulun kendisini yorduğunu bu nedenle bir kıyı kasabasında yaşamak en büyük arzusu olurken gezmeyi ve sosyal faaliyetlere meyilli bir yapısı olduğunu söylerken Oktay bey ile bu özellikleri beğendiğini dile getirdi. Locadan gelen yorumlarda ise  veysel ikilinin birbirine uyduğu ikisininde macera sever bir yapısı olduğunu dile getirirken çaya çıkarması gerektiği yönünde fikirlerini belirtirken ikili arasındaki burç yorumunun çok önemsiz olduğunu ast olan kişilik olduğunu söyleyerek mutlu bir çift olabileceğini dile getirdiler. Stüdyoda takım konusu açılırken Esra Erol iyi olan beşiktaş kazansın diye temennide bulunması üzerine oktay bey iddiaya girelim teklifine kendisini hırslı olduğunu bu nedenle kabul etmezken sabiha hanım beşiktaşlı olarak iddiaya girelim teklifinde bulunurken  maçı kaybeden diğerine yemek ısmarlayacak bu sohbetin ardından paravan açıldıktan sonra Oktay beyin Dilara Hanıma cevabı olumlu olarak çay içme teklifini kabul ederken canlı odada birbirini daha yakından tanımak için kendilerine fırsat verdiler.

Berat Hanım ilk talibi Recep Bey oldu ikilimiz görüşmesinde recep bey inatçı bir yapıyı tasvip etmediğini gelenekçi bir yapısı olmasına rağmen yeni yaşam şartlarına uyum sağlayan bir yapısı var. Locada berat hanımın karşısına çıkan talibine sorduğu soruların kaliteli olduğu ve çok beğenildiğini dile gelirken paravan öncesinde sorduğu sorularda iki tanesine vereceği cevabın çok önemli olduğunu zihin ve kalp uyumuna çok önem verdiğini söyledi. Paravan açılmasının ardından ise cevabı diğer ayrıntıları konuşmak için çay içme teklifine olumlu yanıt verdi.

Hatice Hanıma gelen telefonla bağlanan Mehmet bey Kütühya’da yaşıyor 69 yaşında emekli 4 evladı var  1 oğlu kendisi ile birlikte yaşıyor 38 yaşında malulen emekli olan birisi telefonla görüşmesi neticesinden hatice hanım stüdyoya davet etti

 Esra Erol 29 Şubat, Esra Erol Son Bölüm izle, Esra Erol 29 Şubat 2016 izle, Esra Erol 29.02.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın