Esra Erol 31 Ağustos 2016 Çağrı Sevgi


Esra Erol 31 Ağustos 2016 Caner Toygar

Sevgi ve Çağrı geçtiğimiz sezon ve bu sezon başlangıcında zuhal topalla programına katılmış ve bu ilişkileri her ne kadar dalgalı olsada geçtiğimiz yaz döneminde evlenme kararı alarak nikah masasına oturmuştu bu durum devam ederken çağrının kuzeni Erhan hanifeye talip olmuştu beraber çay içmeye karar vermişlerdi. Ertesi gün yayında bu duruma hiç girilmemiş olmamış gibi davranılmış erhan ise esra erolun programına katılarak taliplerini aramaya gelmişti.

Hüseyin bey sara hanım için talip olarak geldi hüseyin bey gemlikte ikamet ediyor dekarasyon tasarım işinin yanında dizilerde rol alıyor. daha önce 2 kez evlilik yapmış aynı takımı tutuyorlar ikiside fenerbahçeli  locadan ilhame hanım sara hanıma gelen hüseyin beyin uyumlu olacağını düşünüyor aynı şekilde serap hanımda bu fikire destek verdi paravan açıldıktan sonra sara hanımın kararı  olumlu oldu ve çay içmeye karar verdiler.

Şilan Hanımın bugünkü talibi Atahan bey oldu 23 yaşında çanakkaleden katılıyor fotoğrafçılık yapıyor daha önce evlenmemiş balık burcuna mensup karşısındaki bayanın yönlendirmesinden hoşlanmadığını söylerken şilan bayanların doğasında bunun olduğunu dile getirdi paravan açıldıktan sonra Şilan hanımın Atahan Beye cevabı öncesinde locadaki adaylardan yorum istedikten sonra cevabı olumsuz oldu.

Bahar ile Mehmet G. ile geçtiğimiz sezondaki ilişkilerinin artık bittiğini bu durumun sonlanmasını zira ikiside yeni taliplerini bekledikleri için artık bu mevzunun kapanmasını istediklerini habire bu konunun önlerine geldiği için kısmetlerinin kapandığını düşünüyorlar.

Erhan Hanife ile ilgili olarak bugünkü yayında kendisine zuhal topal programında hanifenin kendisi ile ilgili söyledikleri ilgili olarak onun kendisine aşık olduğunu söylediğini fakat dış etmenler nedeni ile olmadığını düşünüyor kendisi için aşk yerine parayı tercih edenlerle işinin olmadığını söyledi. Ezgi hanım ise erhan beye talip olmak istediğini dile getirirken görüşmeye başladılar.

Canerin ilk talibi olarak Serpil hanım geldi istanbul’da ikamet ediyor 35 yaşında yay burcu  ilk talibi olduğu için çay içmeye karar verdi.

Sevgi ve Çağrı programa katılarak ilk bu programda tanıştıklarını ve yine bu programda nikah tazelemek istediklerini dile getirdiler. Bu kararı alma sebepleri diğer programda maddi kazanç sağlamaları uğruna  bazı oyunlara gelmek istemediklerini evliliklerinin daha önemli olduğunu söyledi.

 Esra Erol 31 Ağustos, Esra Erol Son Bölüm izle, Esra Erol 31 Ağustos 2016 izle, Esra Erol 31.08.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın