Evleneceksen Gel 17 Şubat 2016 Hüsna Nurullah


Evleneceksen Gel 17 Şubat 2016 Hüsna Nurullah 

Neslihan ali ile anlaşamadığını söylemiş ve bu ilişkiyi noktaladıklarını söyledikten sonra bugün yeni talibi Vedat bey ile görüşmeye başladı locadan gelen olumsuz yorumların çokluğunun ardından Neslihan Vedat Beyle çay içme teklifini kabul ederek cevabı olumlu oldu. Shadi’nin Yeni talibi ise Yağız oldu 23 yaşında daha önce evlenmemiş bilgisayar işi yapıyor kendi dükkanı var Antalyada yaşıyor. bu görüşme olurken Müjdat’ın stüdyoya girmiş olması dikkatleri üzerine çevirdi. Kendisi hakkında urfa’da başka biri var demesini kendisine yakıştıramadığını söylerken sevgililer günününde şarkı armağan ettiğini belirtmesine cevaben o şarkıyı kendisine değil başkası için paylaştığını söyledi locadan ise Yağız ve Shadi’nin birbirilerine çok yakıştığını ve mutlu olacaklarına inandıklarını söylerken Shadinin kararını olumlu olarak belirtmiş birbirilerini tanımak için fırsat verecekler.

Güzel Tansu görüşmesi tekrar oldu bu gelişi üçüncü kez talip oldu ve bir kez daha şansını denemek isterken Tansunun kendisine samimi gelmediğini bu yüzden cevabının olumsuz olacağını dile getirdi. Locadan Muratın Güzel’in aylık masrafı fazladır demesi rahat bir yaşamı var lakin bunların zengin bir erkek aradığının söylenemeyeceğini dile getirirken güzel locada kendisini kaldırabilecek tek kişinin bodrumlu murat olacağını söyledi.

Nurullah Hüsna cephesinde ise Hüsna’nın Nurullahın kendisi ile ilgilenmediği konusunda sitemlerinde bulunurken Hasanın Hüsna’yı haklı bulmasının yanında onunla görüşmeler yapmasından Nurullah oldukça rahatsız olduğunu dile getirmişti. Stüdyoya döndüğümüzde ise Hüsna’nın hasan aramızımı bozmak istiyor demesi hasan tarafından şaşkınlıkla karşılaştı kendisinin çok yakın arkadaşı olan Nurullah’ın böyle bir şeyi aklına bile getirmiş olmasına üzüldüğünü söyledi. Hüsnanın yeterince ilgi ve alaka göstermemesini bana mesaj atmıyor onunla ileride evlendiğimizde kesinlikle geceleri dışarı çıkmasını istemiyorum diye belirtmesinin ardından çiftimizin kararları olumsuz oldu.

 

Evleneceksen Gel 17 Şubat, Evleneceksen Gel Son Bölüm , Evleneceksen Gel 17 Şubat 2016 ,Evleneceksen Gel 17.02.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın