Evleneceksen Gel Kaan Kimdir Nereli Kaç Yaşında


Evleneceksen Gel Kaan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Kaan Bey 27 yaşında İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir Tekstil sektöründe çalışmakta daha önce evlilik yapmamış kendisine talip olarak gelecek bayanlarda 22-32 yaş arasında spor yapan sigara içmemesini istiyor

Evleneceksen Gel Kaan İnstagram Twitter Facebook adreslerini merak eden değerli ziyaretçilerimize belirtmek isteriz ki show tv ekranlarında yayınlanan evlilik programın formatı gereği kişisel bilgilerini paylaşmıyorlar adayların sosyal medya hesaplarına ulaşmak için arama motorlarını kullanmanız gerekebilir.

EVLENECEKSEN GEL DİĞER LOCA ADAYLARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
kaanStar tv kanalından Show Tv kanalına transfer olan Evleneceksen Gel Programını Seda Sayan Ve Uğur Arslan birlikte sunuyorlar yayın saatinin bitiminde başlayan iki güçlü rakibinden öncesinde televizyon ekranlarına gelmesi kendi yayın kuşağında diğer rakiplerine oranla nispeten olumlu bir avantaj olarak görülmekte. Locadaki adaylarının birbirine talip olmalarının yanında televizyon ekranından görüp beğendikleri adaylara talip olarak gelenlerin mutluluklarına ön ayak olan ve evlilik öncesinde bu kişileri yönlendiren ikilimizin uyumu takdirle karşılanıyor. Seda Sayan’ın dobra yapısının halkımız tarafında kabul gören bir durumu olmasından dolayı stüdyoda kontrol genellikle kendisinde oluyor kendilerine başvuranların sıkı bir incelemeden geçtiğini belirten ikilimiz bu nedenle en çok nikahın kendi programlarında kıyıldığını dile getiriyorlar. Hafta içi öğleden sonra star tv ekranlarında yer alan programın reyting konusunda sıkıntısı olmadığı aldıkları reyting başarısından belli olduğu için kendi yayın saatleri içerisinde oldukça başarılı bir performans gösteriyor. Programa başvurmak isteyenler telefon veya sosyal medya hesapları sayesinde bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Medyapusulasi.com ailesi olarak ziyaretçilerimizin Evleneceksen Gel 2016 Loca Adaylarını izlediklerinde adaylar hakkında bilgi almak istediklerini düşünerek sizler için adaylarımızın bilgilerini paylaşıyoruz sizlerde beğendiğiniz aday hakkında yorumlarda bulunarak bu konudaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evleneceksen Gel Kaan Kimdir Nereli Kaç Yaşında (7 Yorum)

  1. Kaan seni Azerbaycandan izliyirem ve beyenirem sevirem sen ideal kiwi xarakterine sahip birisen solmaz sene olumsuz dese o itirecek senin kimi adami nurullaha gelende ise ne isdediyini bilmiyen biri ozunun bir sozu var onun lay lay lom o bax eledi ona fikir verme bow bow danir elede qalsin ..Azerbaycan seni desdekliyir ..