Evrim Akın ile Ev Kuşu 1 Mart 2016


ev-kusu-evrim-akin-show-tvEvrim Akın ile Ev Kuşunda dün eşini kaybettikden sonra 3 çocuğu ile bir başına kalan bakiye hanımın evlatlarını tek başına yetiştirmek zorunda kalmış onları büyütürken çeşitli zorluklar yaşayan bakiye hanım yanlızlığını unutmak için ve sinir hastası olduğu için kendisini köy hayatına vermişti. En büyük kızı annesinin yaşadığı köy evindeki özellikle mutfağının değiştirilmesi için başvurmuştu eski bir ev olduğu için zamana yenilmiş tavanı çökme aşamasına kadar gelmiş bu durumu misafirleri geldiği zaman mutfağa sokmak istemediğini dile getirmiş bunun üzerine ustalar ev içerisindeki değişiklikleri yapmaya başlamış bu süreç ardından alışverişe çıkan Evrim Akın mutfak için açık renkler tercih ederek başlamıştı. Ustalarımızın yoğun çabası ile değiştirilen mutfak evrim akının seçimi olan eşyalar ve dolapların yerleşmesi ile bambaşka bir havaya bürünmüştü.

Bu yeni hali görmeden önce bakiye hanıma güzel vakit geçirten yapım ekibi bu süreçte evin son tamamlanacak işlerini yapıyordu final zamanı geldiği zaman bakiye hanım yeni mutfağını gördüğü zaman sevinci gözlerinden okunuyordu.

Evrim Akınla Ev Kuşu 1 mart, Evrim Akın ile Ev Kuşu Son Bölüm izle , Evrim Akınla Ev Kuşu 1 Mart 2016 , Evrim Akınla Ev Kuşu 01.03.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın