Familya Ateş Kimdir Gerçek Adı Nedir


familya-ates-kimdirFox Tv kanalının yaz dizileri istenilen reyting başarısına ulaşınca yeni sezon için diziler ard arda açıklanmaya başladı Familya dizisinde Ateş karakterini canlandıran Murat Ceylan uzun süredir ekranlarında görünmüyordu bu yeni dizi sayesinde tekrardan sevenleri ile buluşmuş olacak . Murat Ceylan Twitter Facebook İnstagram gibi sosyal medya hesaplarında bu yönde beğenileri belirten mesajlar yer almaktadır.

Familya dizisindeki Ateş karakterinin dizimizin içerisinde tanımı şu şekilde olmuştur Evin en küçüğü. Aile dağıldığında 12 yaşındaydı. Babası yanına almak istese de, Ateş küsmüştü babasına. İngiltere’deki dayısı Ateş’i yanına aldı ve orada eğitimini tamamladı ve başarılı bir fotoğrafçı oldu. Londra’da “Kadın Yüzleri” sergisi hazırlarken hayalinde bir kadın yüzü canlandıran Ateş, o kadını yıllar sonra babasını görmeye giderken otobüste görecektir. Hikayenin esas oğlanı Ateş, esas kız Hare’ye aşık olacak ve babasının Behlül’ü olmamak için büyük çileler çekecektir

Aile resi yaşar beyin her daim kafasında ve gönlünde yaşayan aşkı bulamamasının en büyük sebebi insanlara seyrettiği filmlerdeki aşkı yaşamak istemeseydi hayat belki ona çekirdek bir aile sunmuştu ama kendisi bundan çok daha farklı bir yaşamı yani aşkı kafasında düşlüyor ve bunu yaşamak istiyordu bunları kendi hayatında bulamadığı için kendisini uzak yerlerde olması gerektiğini düşünüyordu ve düşüncesi 2002 dünya kupasının ülkemiz için en önemli anlardan biri olan senegal maçının olduğu gün gerçekleştirmiş ve gitmiştir. Bu olaydan sonra ise aile için zorlu bir yaşamın ilk anları başlamış oldu aile üyeleri babalarının olmaması nedeni ile büyük sarsıntı yaşayan aile için her şey çok farklı olmuştur. Aradan geçen seneler sonunda ise yaşar bey kanser olduğunu öğrenir ve ömrünün son bir senesini yaşadığını öğrenince geçmişte yaptığı hatayı düzeltmek adına ailesini bir araya getirmek için kendince bir oyun oynamaya karar verir aile bireylerine genç bir bayanla evleneceği haberinin ulaşmasını sağlar böylece hikayemiz başlar. Babalarından kalacak olan mirasın sonradan evleneceği kişininde hak sahibi olmasının önüne geçmek için harekete geçerler. Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasının yaşanmasını beklediğimiz Familya  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra Londra’ya gitti ve orada endüstriyel tasarım okudu. Ancak müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, 8 yıl boyunca İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü 3. Sınıfta lisans eğitimine devam etmektedir.

Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Murat 7 yıldır profesyonel olarak fitness ile uğraşmaktadır. Ayrıca İstanbul Atlı Spor Klubü’nde lisanslı binicilik yapmaktadır.

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır.

17 Eylül 2014 tarihinde TV8’de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.

FAMİLYA DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın