Familya Namık Kimdir Gerçek Adı Nedir


familya-namik-kimdirFox Tv kanalının yaz dizileri istenilen reyting başarısına ulaşınca yeni sezon için diziler ard arda açıklanmaya başladı Familya dizisinde Namık karakterini canlandıran Bülent Emrah Parlak uzun süredir ekranlarında görünmüyordu bu yeni dizi sayesinde tekrardan sevenleri ile buluşmuş olacak . Bülent Emrah Parlak Twitter Facebook İnstagram gibi sosyal medya hesaplarında bu yönde beğenileri belirten mesajlar yer almaktadır.

Familya dizisindeki Namık karakterinin dizimizin içerisinde tanımı şu şekilde olmuştur Hava’nın eşi. Yaşar’ın damadı. Türkiye’de en çok bulunan insan tiplerinden. Her devrin adamı, gerçek bir fırıldak. Beyoğlu Ailesi’nin mahalleden komşusuyken Hava ile birbirlerine aşık olup evlendiler. Tüm fırıldaklığına rağmen Hava’ya ve oğluna çok bağlı. Yaşar’ın evcilik oyununu duyunca herkesi harekete geçirip Hare’yi gelin yaptırmama akımının lideri olacak

Aile resi yaşar beyin her daim kafasında ve gönlünde yaşayan aşkı bulamamasının en büyük sebebi insanlara seyrettiği filmlerdeki aşkı yaşamak istemeseydi hayat belki ona çekirdek bir aile sunmuştu ama kendisi bundan çok daha farklı bir yaşamı yani aşkı kafasında düşlüyor ve bunu yaşamak istiyordu bunları kendi hayatında bulamadığı için kendisini uzak yerlerde olması gerektiğini düşünüyordu ve düşüncesi 2002 dünya kupasının ülkemiz için en önemli anlardan biri olan senegal maçının olduğu gün gerçekleştirmiş ve gitmiştir. Bu olaydan sonra ise aile için zorlu bir yaşamın ilk anları başlamış oldu aile üyeleri babalarının olmaması nedeni ile büyük sarsıntı yaşayan aile için her şey çok farklı olmuştur. Aradan geçen seneler sonunda ise yaşar bey kanser olduğunu öğrenir ve ömrünün son bir senesini yaşadığını öğrenince geçmişte yaptığı hatayı düzeltmek adına ailesini bir araya getirmek için kendince bir oyun oynamaya karar verir aile bireylerine genç bir bayanla evleneceği haberinin ulaşmasını sağlar böylece hikayemiz başlar. Babalarından kalacak olan mirasın sonradan evleneceği kişininde hak sahibi olmasının önüne geçmek için harekete geçerler. Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasının yaşanmasını beklediğimiz Familya  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Bülent Emrah Parlak (d. 8 Mayıs 1979, Tunceli), Türk tiyatro ve dizi oyuncusudur.

Kendisi aslen Elazığ Karakoçanlı fakat çocukluğunun bir kısmı Ankara da geçmiştir. 2002 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümündeki eğitimini yarım bırakıp Haliç Üniversitesi Konservatuvar Fakültesi Tiyatro bölümünü bitirdi. 2004 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye oyuncularına katıldı. 2005-2006 yıllarında BKM Mutfak’ta sahnelenen “Sizinkiler” adlı çocuk oyununda rol aldı.

FAMİLYA DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın