Familya Su Kimdir Gerçek Adı Nedir


familya-su-kimdirFox Tv kanalının yaz dizileri istenilen reyting başarısına ulaşınca yeni sezon için diziler ard arda açıklanmaya başladı Familya dizisinde Su karakterini canlandıran Aybüke Pusat uzun süredir ekranlarında görünmüyordu bu yeni dizi sayesinde tekrardan sevenleri ile buluşmuş olacak . Aybüke Pusat Twitter Facebook İnstagram gibi sosyal medya hesaplarında bu yönde beğenileri belirten mesajlar yer almaktadır.

Familya dizisindeki Su karakterinin dizimizin içerisinde tanımı şu şekilde olmuştur Ailenin 3 numarası. Evin küçük, güzel, tatlı, deli kızı. Ablasının aksine maskülen ve fırlamadır. Sürekli depresyona girer çıkar girer çıkar. Aklını kafatasında çok tutamaz. Familya’nın genel duygu durumu bozukluklarının tavan olarak yaşandığı kişi Su’dur. Su; İnstagram’ı aktif olarak kullanır, sürekli internette aramalar yapar, takma bir isimle bir twitter aşk fenomenine dönüşecektir.

Aile resi yaşar beyin her daim kafasında ve gönlünde yaşayan aşkı bulamamasının en büyük sebebi insanlara seyrettiği filmlerdeki aşkı yaşamak istemeseydi hayat belki ona çekirdek bir aile sunmuştu ama kendisi bundan çok daha farklı bir yaşamı yani aşkı kafasında düşlüyor ve bunu yaşamak istiyordu bunları kendi hayatında bulamadığı için kendisini uzak yerlerde olması gerektiğini düşünüyordu ve düşüncesi 2002 dünya kupasının ülkemiz için en önemli anlardan biri olan senegal maçının olduğu gün gerçekleştirmiş ve gitmiştir. Bu olaydan sonra ise aile için zorlu bir yaşamın ilk anları başlamış oldu aile üyeleri babalarının olmaması nedeni ile büyük sarsıntı yaşayan aile için her şey çok farklı olmuştur. Aradan geçen seneler sonunda ise yaşar bey kanser olduğunu öğrenir ve ömrünün son bir senesini yaşadığını öğrenince geçmişte yaptığı hatayı düzeltmek adına ailesini bir araya getirmek için kendince bir oyun oynamaya karar verir aile bireylerine genç bir bayanla evleneceği haberinin ulaşmasını sağlar böylece hikayemiz başlar. Babalarından kalacak olan mirasın sonradan evleneceği kişininde hak sahibi olmasının önüne geçmek için harekete geçerler. Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasının yaşanmasını beklediğimiz Familya  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Aybüke Pusat (d. 25 Şubat 1995; Ankara), Türk balerin ve oyuncu. 15 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen Miss Turkey 2014 yarışmasında üçüncü olmuştur. Miss Earth 2014 yarışmasında, Türkiye’yi temsil etmiştir. Ankara Devlet Konservatuarı bale bölümü mezunudur. Anadolu Üniversitesi işletme bölümünde okumaktadır.[2]

La Bayadere, Diana Et Faction ve Fındıkkıran gibi ünlü eserlerde rol almıştır. Genç ve yetenekli bir balerin olarak ön plana çıkmaktadır. Türkiye gündemine oturması ise 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması ile birlikte gerçekleşmiştir. 15 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen finallerde üçüncü olmuştur. Güzelliğiyle, dizi ve film yapımcılarını peşine takmıştır.[3]

Medcezir dizisinin ikinci sezonunda “Elif” isimli bir karakteri oynamıştır. Şu anda O Hayat Benim dizisinde “Zeynep” adlı karakteri canlandırmıştır.

FAMİLYA DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın